» » Навчальний проект «Разом для розвитку»

Навчальний проект «Разом для розвитку»

Нещодавно 20 вчителів з 4 областей України (Чернігівської, Львівської, Луганської, Харківської) їздили з навчальним візитом до Польщі, а саме до міста Ломжа,. Поїздка відбувалася в рамках проекту «Разом для розвитку», організованого польською суспільно-просвітницькою організацією «Едукатор». Проект фінансується в рамках програми польської допомоги Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Поїздці передував ряд семінарів-тренінгів, в яких брало участь понад 100 вчителів, та розробка педагогами власних проектів, направлених на розвиток навчального закладу. Автори кращих проектів були запрошені до Польщі. Серед запрошених був і представник від Новограда-Волинського, методист ІМЦ Г.В.Данильчук.

Протягом тижня вчителі з України відвідали ряд міських та сільських шкіл в Мазовецькій області. Це були початкові школи, гімназії, ліцеї, об’єднання шкіл. Гостинно зустрічали польські вчителі своїх колег, радо ділилися досвідом реалізації проектів розвитку шкіл. Гості ознайомилися з основними кроками в рамках реалізації проектів «Активна школа», «Школа мрії», «Дружня школа», «Гарні ідеї», «Школа рівних шансів», «Наша школа» та інші.

Більшість проектів фінансується європейським соціальним фондом. В рамках цих проектів підтримується розвиток дітей шляхом організації додаткових занять, гуртків, клубів для роботи з учнівською молоддю. Проекти направлені на розвиток школи у співпраці з місцевою громадою та батьками. ІМЦ сподівається на те, що аналогічні проекти можуть бути реалізовані в місті Новограді-Волинському.

Завдяки проекту «Разом для розвитку» більше 100 вчителів з чотирьох областей України пройшли теоретичну та практичну підготовку для реалізації різного типу дій для школи або місцевої громади з залученням шкільної молоді.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.