» » Ирпень : Мирослава Свистович возвращается в исполком (фото)

Ирпень : Мирослава Свистович возвращается в исполком (фото)

"" ..23 листопада поновлена Київським адміністративним апеляційним судом на посаді Ірпінського міського голови Мирослава Свистович завітала до Ірпінської міської ради з рішенням суду та письмовою пропозицією до Олега Бондаря виконати рішення суду і добровільно і без втручання судово-виконавчої служби звільнити робочий кабінет та віддати печатку й інші атрибути міського голови.

Біля виконкому зібралося біля чотирьох десятків ірпінчан, які з різних джерел дізналися про наміри М.Свистович відвідати виконком і прийшли висловити їй свою підтримку. Але там вони несподівано побачили кілька машин міліції та приватної служби охорони, а також депутатів Ірпінської міської ради. Сам Олег Бондар втік з виконкому за півгодини до того.

Висвітлювати перебіг подій прибули кореспонденти кількох телеканалів (УТ-1, 5 канал та ін.). Однак зайти на другий поверх виконкому, де містяться кабінет міського голови, загальний відділ та відділ кадрів, представники ЗМІ не змогли – шлях їм перегородили радник Олега Бондаря, підприємець з Боярки Микола Чернявський, депутат Київської обласної ради Олег Чернецький та група депутатів Ірпінської міської ради, які заздалегідь сховали від камер кількох охоронців брутального вигляду, що останнім часом постійно охороняють від відвідувачів кабінет міського голови та виконком взагалі. Депутат-соціаліст Віктор Небога, відомий у Приірпінні та Києво-Святошинському районі лобіст земельних спекуляцій, став на дверях, підпертий товаришами, які перегородили собою сходи на другий поверх, зчиняючи галас й не дозволяючи пройти журналістам.

Не маючи можливості пройти у загальний відділ, щоб зареєструвати листа до Олега Бондаря, Мирослава Свистович вимушена була віддати його для реєстрації просто в коридорі, куди вийшли завідуюча загальним відділом... ""

- повна версія статті на сайті www.maidan.org.uaКоментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
KoS

OFFline

  • KoS (20)
  • Місцевий
  • 26 листопада 2007 14:05
Слава Україні!!! wink

0
astrejka

OFFline

  • astrejka (8)
  • Місцевий
  • 27 листопада 2007 21:35
а зачем нужны были выборы?? кто их поймет...

[COLOR=#a52a2a][FONT=book antiqua]От же дивна річ: стільки років люди б'ються, шукають сенс життя, - а треба просто радіти, і все.[/FONT][/COLOR]

0