» » Буча – зразок для наслідування

Буча – зразок для наслідування

Як виявилося, рішення розпочати святкування з Бучі не було випадковим. Справа в тому, що віднедавна саме Буча є зразком для наслідування в соціальному обслуговуванні населення для всіх органів місцевого самоврядування в області.
Після екскурсії вражені гості поїхали до Ворзеля, де й відбулося продовження свята. Там працівників соціальної сфери вітали та відзначали дипломами та пам’ятними подарунками урядовці та представники Київської обласної держадміністрації. Підтримували гарний настрій українськими народними піснями артисти самодіяльного хору с. Гореничі.
У Бучі свято продовжилося привітаннями від виконкому міської ради. Кращих працівників привітав перший заступник Бучанського міського голови Юрій Анатолійович Хоменко. Завершилося свято, як і годиться, застіллям.


Буча – зразок для наслідуванняГанна Василівна Назаренко, начальник Бучанського міського управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС:
— Сьогоднішнє святкування Дня працівника соціальної сфери нас не тільки радує, але й надихає, більше того, зобов`язує, йдучи в ногу з часом, по-новому працювати, удосконалювати систему соціального захисту населення. Ми вдячні державі, що нарешті на соціального працівника звернули увагу. Лише кілька років відзначаємо своє професійне свято, а в соціальній сфері – дійсно почалися кардинальні зміни.

Ми дуже сподіваємося, що невдовзі на державному рівні відбудеться переоцінка й матеріального забезпечення наших працівників, адже робота й послуги, які надаються нами, мають оцінюватися адекватно.

Величезні потоки людей проходять через кабінети соціальних служб. Кожна особа – це людина зі своїми позитивами й негативами, а коли таких осіб багато, то лише можна уявити собі навантаження соцпрацівника. Тож, я хочу побажати здоров`я, витримки, міцності, психологічної стійкості, душевного спокою та рівноваги усім людям, які працюють у цій сфері.
Бучанці потроху починають звикати до розташування нашого нового приміщення. На сторінках „БН” ми розповідали про нововведення в соціальній роботі з населенням. Найголовніше це те, що всі соціальні служби знаходяться в одній будівлі. Цікава нова форма надання послуг – єдина приймальня.

Просторі кабінети, комп`ютеризоване кожне робоче місце, програмне забезпечення – все це, та багато інших моментів, вигідно вирізняють Бучанське Управління соціального захисту населення серед інших подібних установ Київської області. Саме тому в День нашого професійного свята ми зустрічали делегацію керівників управлінь соціального захисту Київщини. Я також їздила з візитами в інші міста, бачила в яких умовах працюють люди. Ми самі донедавна не мали належних умов. І ось зараз, коли ще звикаємо до нової обстановки, всім гостям я пояснюю: наше нове управління – це не що інше, як політика міського керівництва молодого міста. Це їхнє правильне бачення проблеми, це їхній підхід у вирішенні питання надання соціальних послуг населенню. Керівники Київобладміністрації лише підтверджують мої слова. На їхню думку, ні один район чи місто, чи селище не підтримують соціальну сферу так, як Бучанське самоврядування.

Думаю, і всі наші працівники, і користувачі наших послуг підтримають мене. Ми щиро дякуємо за надзвичайну увагу та неабияку підтримку соціальної сфери в Бучі міському голові Анатолію Федоруку та його команді. А також бажаємо своїм колегам з інших міст та селищ мати таких керівників місцевого самоврядування.

газета: №44 "Бучанські новини" від 9 листопада 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.