» » Гостомель : запрацював новий дитячий садок

Гостомель : запрацював новий дитячий садок

Наприкінці вересня у військовому містечку відбулася важлива подія — відкрився дошкільний заклад «Первоцвіт». Розміщений він у приміщенні школи №14 і розрахований на 75 дітей. На момент відкриття, за словами директора школи Тетяни Балашової, батьки 60-ти дітей довірили виховання своїх малюків педагогам новоствореного садка. Працювати він буде з 8-ї до 17-ї години, що дозволить багатьом мамам знайти для себе добру роботу, або віддавати більше часу іншим членам своєї родини.

Садочок справляє надзвичайно приємне враження. Затишні спальні, світлі ігрові кімнати, охайні вбиральні створюють атмосферу рідної домівки, а не казенного закладу.

Як повідомив у невеличкому інтерв'ю селищний голова Анатолій Кириченко — це буде другий, і не останній, дошкільний заклад у Гостомелі. Планується будівництво ще двох, що дозволить молодим батькам більше не турбуватися про те, з ким залишити дітей, поки вони на роботі. Облаштування садочка обійшлося громаді та добровільним спонсорам в 1 млн.грн, і стало можливим завдячуючи Ірпінському міському голові Олегу Бондару, який без затримки вирішив питання передачі частини приміщення школи селищу. Відтак, як наголосив А.Кириченко, дитячий садок повністю належить Гостомелю.
Невеличкі урочистості, які передували відкриттю садка, відвідали поважні гості. З подарунками та добрими побажаннями прийшли на відкриття народний депутат, Герой України Олександр Галуненко, Ірпінський міський голова Олег Бондар, секретар ради Анатолій Мороз, представники громадських та політичних організацій Олександр Редич, Оксана Коломієць, Віталій Лопуга.

Також виступила директор школи Тетяна Балашова, яка особливо подякувала за роботу заступника селищного голови Юрія Краснопольського та від батьків кілька слів сказала Наталія Радченко. Вона дуже рада, що військове містечко тепер має власний дошкільний заклад, і наголосила на тому, що передвиборні обіцянки Анатолія Кириченка не порожні фрази — він їх виконує. Завершив урочисті місцевий священик отець Петро. Він привітав усіх присутніх з радісною подією, побажав бути усім хорошими християнами. Після цього прочитав молитву і посвятив маленьких дітей та новий дитячий садок. За хвилю почесні гості перерізали червону стрічку і першими увійшли в приміщення. Відтак історія дитячого садка «Первоцвіт» розпочалася.

В добру путь!
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.