» » Чи буде тепло в Бучі — залежить від Ірпеня..

Чи буде тепло в Бучі — залежить від Ірпеня..

16 жовтня 2007 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради

Перше питання, що було винесене на обговорення – підготовка до осінньо-зимового опалювального сезону, мабуть, найбільш актуальна тема з настанням похолодання. Начальник Бучанського КЖЕПу Василь Гетьманенко у своїй доповіді був виважено лаконічним – всі внутрішньобудинкові мережі бучанських багатоповерхівок – у нормі, а решта завдань, і в першу чергу подача тепла, залежить від «Ірпіньтепломережі» та «Ірпіньтеплокомунсервіс». Керівники чи заступники цих підприємств не прийшли ж поговорити про «наболіле». Тому подача тепла в помешкання місцевих жителів, як це не прикро, й надалі залишається питанням часу.

Далі члени виконкому розглядали питання по виконанню бюджету міської ради за 9 місяців 2007 року. До відома присутніх з вуст начальника фінансового управління Бучанської міської ради Катерини Карпенко була донесена наступна інформація:

- бюджет Бучі на даний момент по доходах складає 57202627,06 грн. (враховуючи офіційні трансферти), по видатках – 33505987,82 грн.
- по загальному фонду, враховуючи офіційні трансферти, складає в сумі 29659179,28 грн., у тому числі по видатках – у сумі 21755593,97 грн.
- спеціальний фонд: доходна частина становить 27543447,78 грн., у тому числі по видатках – у сумі 11750393,85 грн.

Звіт винесли на розгляд та затвердження міської ради.

Досить жваве зацікавлення викликали питання стосовно благоустрою, адже нещодавно пройшов місячник по санітарній очистці в місті. Він засвідчив, що громадяни, в переважній своїй більшості, не проявляють значної активності в наведенні порядку. З кожним днем кількість сміття в Бучі збільшується, відповідно й зростає вартість його вивезення. Так, за офіційними даними Бородянки (там знаходиться сміттєзвалище), Буча вивозить сміття більше, ніж Ворзель і Гостомель разом узяті. І справа не лише в кількості населення, а швидше в його безвідповідальному ставленні до своєї культури поведінки. Якби ТПВ вчасно не вивозилося відповідними службами, то місто, мабуть, уже було б по вуха в смітті.

Крім цього, в ході проведення місячника, керівників організацій, установ, підприємств Бучі, керівників торговельних закладів усіх форм власності, окремих жителів приватного сектора було своєчасно ознайомлено з переліком робіт, які необхідно виконати в зазначений термін. Проте, до цієї вимоги прислухався далеко не кожен. Знову постало питання належного виду фасадів низки організацій. Особливо багато питань до «найбідніших» із них – Філії ощадбанку, «Укртелекому», «Укрпошти».

Не менш гостру проблему підняв і член виконавчого комітету Михайло Наконечний. Річ у тім, що перехід на Склозаводській, як і платформа – надміру занедбані. Мало того, що він не прибирається, то ще й після кожного ремонту залізничного полотна – насипається щебінь, нормальний прохід цією територією стає майже неможливим. Ситуація ускладнюється й відсутністю освітлення. Офіційно, цей клапоть належить залізниці, тому господарювати тут місцева влада немає права. Але на всі зауваження начальник Бучанської залізничної станції Василь Сюркель не реагує, як і не поспішає вжити якихось заходів. І хоч залізниця – «незалежна держава», та подібне зневажливе ставлення до жителів - неприпустиме. Тому підняті питання будуть опрацьовані й на наступному засіданні виконкому буде прийнято відповідне рішення. Як варіант – офіційне звернення до Київської та Коростенської дирекції «Укрзалізниці» з проханням усунути ці недоліки.

А загалом, результати роботи інспекції благоустрою за вересень такі:
— прибрана та впорядкована значна кількість вулиць;
— ліквідовано 26 стихійних сміттєзвалищ;
— упорядковані прилеглі території біля торговельних закладів, розташованих на території міста;
— проведено роботи по асфальтуванню прибудинкових територій по вул. Енергетиків, Польовій та ін.
— упорядковано кладовища та прилеглу до них територію;
— упорядковано прилеглу територію до садиб приватного сектора по вул.: Києво-Мироцька, Лермонтова, Ново-Лермонтова, Грушевського, Шевченка та ін.;
— проведено роботи по озелененню клумб та газонів;
— на території міста, де ростуть зелені насадження, виконані роботи по прибиранню їх від дров’яного долоття.

Прозвучала й інформація про роботу відділу містобудування та архітектури. Так, у період з 1 січня 2007 року по 30 вересня 2007 року, відділом містобудування та архітектури виконкому Бучанської міської ради та відділом архітектури КП «Бучабудзамовник» було розглянуто 1522 звернення громадян, виконано 112 будівельних паспортів, надано 204 довідки про відсутність забудови на земельних ділянках, що передбачені під будівництво індивідуальних житлових будинків та для ведення садівництва. Було видано 282 висновки відділу містобудування та архітектури, виконано й чимало інших робіт.
газета: №41 "Бучанські новини" від 19 жовтня 2007р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.