» » Ірпінь : продаж алкогольних напоїв з 11.00 до 21.00

Ірпінь : продаж алкогольних напоїв з 11.00 до 21.00

Рішенням виконкому від 31 липня 2007 року "Про режим роботи торговельних закладів та закладів громадського харчування" встановлено нові правила і норми торгівлі у вечірній та нічний час, а також обмежено час продажу алкогольних напоїв з 11.00 до 21.00.

Текст рішення ми публікували раніше, а також пропонуємо вашій увазі бесіду з виконуючим обов'язки начальника Ірпінського відділу ГУ МВС України Степаном Савкою.

- Степане Степановичу, як відомо, на міліцію покладено обов'язки контролю за вищезгаданим рішенням, ми розмовляємо з Вами, коли вже пройшов тиждень від часу прийняття цього документа, чи є якісь зміни?
- Так, є, і ці зміни на краще. Ми проводили певний аналіз, так ось, якщо до прийняття рішення після 22.00 ми виїжджали 15 і більше разів на реагування таких протиправних дій, як побиття людей, рукоприкладство на ґрунті сп'яніння у сім'ях, хуліганство, то після прийняття рішення таких випадків у регіоні значно поменшало, в середньому до двох на добу, а за тиждень зафіксовано шість. Характерно: ці протиправні дії відбулися до 22.00. Знову ж, варто зазначити, що до прийняття рішення траплялося на добу до чотирьох пограбувань людей на вулицях, за цей тиждень не скоєно жодного такого злочину.

- А чи дотримуються рішення нічні заклади, адже їх роботу обмежено до 23.00?
- Коли говорити про тиждень від першого по сьоме серпня, то порушення здійснювали майже всі нічні заклади, на деякі з них ми складали навіть по два протоколи.

- Чи можете назвати їх?
- Чому ж ні, це "Релакс", "Централ", цілодобовий магазин "Каштан".

- І що буде далі після того, як ви склали протоколи?
- Протоколи відправлені на адмінкомісію, яка може прийняти рішення про позбавлення ліцензії, торгівля без ліцензії - це вже великі податкові штрафи, через що, можливо, власникам доведеться ці нічні заклади закривати. Я б хотів детальніше зупинитися на мінусах торгівлі спиртним у нічний час. Ви знаєте: нам доводиться вислуховувати чимало нарікань від власників як цілодобових магазинів, так і нічних закладів, мовляв, ми втрачаємо прибуток, бо найбільше алкогольні напої розкуповуються після 21.00, але хіба можна прагнути таких прибутків, що нерідко обертаються чиїмось сльозами.

Адже саме в нічний час скоюється чимало жахливих злочинів - зґвалтування, пограбування, побиття, і навіть убивства. Наведу конкретний випадок, близько року тому біля закладу "Три сосни" в нічний час сиділа компанія, розпиваючи спиртні напої, біля них проходив інший гурт молодиків, як кажуть, слово-за-слово, спалахнула суперечка. Один із хлопців вистрелив із пневматичного пістолета, і це ж треба такому трапитися, щоб кулька із пневматичної зброї пройшла між ребром і потрапила у серце. Влітку, коли ми легко одягнені, таке проникнення можливе, хлопець помер, йому навіть не встигли надати медичну допомогу.

- Скажіть, а які найбільш криміногенні райони Ірпеня, тобто, де найчастіше трапляються протиправні дії в нічний час на вулицях?
- Вони легко вираховуються за тим, де продаються уночі алкогольні напої - це район СМУ і площа біля готелю "Ірпінь", адже в магазині "Каштан" можна було придбати спиртне.

- І все ж таки нічні клуби функціонують у багатьох містах України, а в нас їм обмежили роботу до 23.00, це значить що нічних клубів в Ірпені не буде?
- Чому ж, будуть. Наскільки я знаю влада міста, та й ми, міліція, за розробку спеціального положення роботи нічних закладів. Я свого часу працював у Рівному, так ось там нічний клуб діє чітко за положенням, тобто там є охорона, відеоспостереження, міцні алкогольні напої продаються тільки до 21.00. А що виходить у нас? Розігріті в нічних клубах відвідувачі нерідко скоюють ті чи інші протиправні дії, до речі, нами встановлено вже певну закономірність пограбувань відвідувачів нічних клубів, особливо, студентів академії місцевими молодиками.

Веду до того, що такі заклади повинні працювати за чітко розробленим положенням, порядок повинен бути в усьому, особливо, у такій сфері.
  0
Коментарів: 4
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
trusishka

OFFline

 • trusishka (20)
 • Користувачі
 • 20 серпня 2007 20:17
тю,так люди могут так сказать закупить себе эти спиртные напитки до девяти ,а потом после пить спокойно где им хочеться.лиш бы желание было.

0
Dracula

OFFline

 • Dracula (7)
 • Місцевий
 • 20 серпня 2007 22:08
Бабки не семичками торговать будут, а пивом))))

0
brisya

OFFline

 • brisya (21)
 • Місцевий
 • 21 серпня 2007 20:42
А в барах, что, после девяти часов только чаёк и сок?
вот это они придумали!!!!

0
ProGreSSivE

OFFline

 • ProGreSSivE (21)
 • Користувачі
 • 28 вересня 2007 14:02
Пускай народ бухает, чем колится!!!!!!!!!!!!!!!!!

0