» » Україна починається з кожного з нас

Україна починається з кожного з нас

Дорогі бучанці!

Україна починається з кожного з насЩиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя й здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій повними розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна та відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем усіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. У цей урочистий день будемо щиро вірити в реальне втілення конституційних прав й свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави. Не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту та затишку в ваших родинах, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності!

З повагою, Бучанський міський голова Анатолій Федорук
газета: №24-25 "Бучанські новини" від 22 червня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.