» » » Що таке діяльність за декларативним принципом?

Що таке діяльність за декларативним принципом?

З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності» відділ державного пожежного нагляду Ірпінського міського управління нагадує суб’єктам господарювання Ірпінського регіону, що відповідно до наказу МНС України №278 від 11.05.2006 року власник (орендар) може розпочати господарську діяльність за декларативним принципом у випадку укладення договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди у випадку:
– якщо не змінюється функціональне призначення об’єктів та орендованих приміщень і не проводиться їх перепланування (крім потенційно небезпечних об’єктів);
– якщо об’єкти не належать до вибухопожежонебезпечних та об’єктів з масовим перебуванням людей та не розміщуються на території або всередині зазначених об’єктів.

Декларація відповідності об’єкта (об’єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки подається до органу державного пожежного нагляду не пізніше, ніж за 10 днів до початку господарської діяльності за формою встановленого зразка.
При цьому наводимо визначення основних термінів:
– вибухопожежонебезпечний об’єкт – об’єкт із наявністю приміщень виробничого, складського чи іншого призначення, що за ступенем вибухопожежної небезпеки належить, згідно з ОНТП 24-86, до категорії «А» та «Б»;
– об’єкти з масовим перебуванням людей ? будинки дитячих дошкільних, навчальних, культурно-видовищних і культових закладів, закладів дозвілля, лікувально-профілактичних закладів із стаціонарними відділеннями, закладів відпочинку та туризму, будинків-інтернатів загального та спеціального типу, готелів, санаторіїв та криті спортивні споруди, ринки, а також інші аналогічні за призначенням об’єкти з постійним або тимчасовим перебуванням у них від 50 та більше осіб».

Здійснити реєстрацію декларації та отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Ірпінь, вул. Натана Рибака, 2-а, у вівторок та четвер з 9.00 до 12.00.

Ю. Бархоленко,
інспектор Ірпінського МУ
газета: №20 "Бучанські новини" від 25 травня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.