» » Гостомель : відкриття меморіалу Чорнобильської трагеді

Гостомель : відкриття меморіалу Чорнобильської трагеді

Ми згадуємо 26 квітня про Чорнобиль, але є люди, які не забувають про це ніколи: ліквідатори, які першими вступили в полум'я Чорнобиля і ціною свого здоров'я і життя зупинили смертоносний атом, скорботні матері, чиї діти стали жертвами радіації, переселенці, які втратили малу батьківщину...
Гостомель : відкриття меморіалу Чорнобильської трагеді

Цього дня багато з них. а також всі небайдужі зібралися у селищі Гостомель де відбулося урочисте відкриття меморіального знаку Чорнобильської трагедії - символу незгасимої пам'яті і боротьби за життя.

З ініціативи селищного голови А.І.Кириченка, за спонсорської допомоги керівника фірми «Міраж», жителя Гостомеля Ю.Прилипка скульптор Олег Захарченко упродовж місяця наполегливої праці розробив проект і виготовив меморіальний знак. Генеральним підрядником виступив «КиІвмІськбуд-3», а також місцеві підприємства «Озон>, «ПолІсся-Гостомель», ВАТ «Ветропак Гостомельский склозавод» та інші.

Покладання гірлянди, кошиків і букетів квітів до Гостомельського меморіалу Чорнобильської трагедії, сигнали пожежних машин, тривожна хвилина мовчання за загиблими і померлими, бентежні мелодії і слова ведучих нагадали присутнім, що дзвони Чорнобиля ще довго відгукуватимуться в наших серцях.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.