» » Депутати звітують

Депутати звітують

У четвер, 12 квітня, в приміщенні Бучанської ЗОШ №2 (колишня — №7) відбулися звіти народних обранців по виборчих округах № 16,17 та 18, це, переважно, мікрорайон Мельники. Розповідали про свою роботу відповідно депутати Наталя Верес, Музефер Османов, Василь Світлицький. Послухати своїх обранців прийшли як виборці, так депутати з інших округів.

Загалом, не можна сказати, що захід був масовий, проте дискусія між депутатами й небайдужими жителями мікрорайону була досить насичена важливими питаннями. Між іншими присутніми на звіт прибула й секретар Бучанської міської ради Марія Крижова. Їй теж довелося коментувати деякі проблемні питання, що піднімалися бучанцями. Зокрема людей цікавило вирішення таких питань, як забруднення навколишнього середовища, ремонт доріг, каналізаційні та водопостачальні мережі тощо.

Хочеться зазначити, що двоє з депутатів - Наталя Верес і Василь Світлицький обрані на своїх округах вже не вперше. Виборці ніби й задоволені їхньою роботою. На питання присутніх депутати давали конкретні відповіді, а це означає, що всі проблеми мікрорайону в них на контролі.

А 18 квітня про свою роботу звітували вже депутати по виборчих округах №30, 31, 32, 33. Це частини мікрорайонів Лісової Бучі і Яблуньки. Цього разу до актової зали ЗОШ №3 (колишня — №9) прийшли послухати своїх обранців набагато більше людей. Про стан справ на округах доповідали депутати Наталя Валяр, Світлана Скидан, Сергій Коваленко та Ярослав Місяць. Досить швидко прозвітували троє з них. Для наймолодшого ж з депутатського корпусу Ярослава Місяця було заздалегідь сплановане випробування набагато складніше. За кілька днів до звіту, на окрузі №33 (вул. Тарасівська та Ворошилова) були розклеєні листівки, у яких депутата Місяця звинувачували в усіх негараздах на окрузі, а наприкінці тексту – запрошення на депутатський звіт, де пропонувалося оголосити вотум недовіри цьому депутату. Підписалися – громадський актив округу. На жаль, особисто я не можу бути об’єктивним в своїх оцінках того, що відбувалося. Я проживаю на даному окрузі й маю власну думку щодо роботи всіх депутатів, їх передвиборчих обіцянок та можливостей сьогодні.

Депутат підготував свій виступ, розповів про те, що зроблено останнім часом, що планується, яку особисто він бере участь у цьому... Реакція була майже миттєва, до того ж теж ретельно підготовлена. Питання й відповіді злилися в один шквал емоцій, який переріс у суцільний балаган. До речі, організована група опозиціонерів, як вони себе самі назвали, очолена колишніми опонентами по виборах, як раз підігрівала атмосферу в залі. Але велика заслуга тих, хто клеїв листівки, в тому, що виборці, прочитавши їх, прийшли таки на захід. Багато з них прийшли з проблемами, далеко „не висмоктаними з пальця”...
Затягнулося дійство на кілька годин. Дехто намагався перекричати один одного, інші втихомирювали найгаласливіших, ще хтось у цьому галасі навіть встиг задати питання та отримати на нього відповідь.

Ярослав визнав, що із-за багатьох особистих обставин він не зміг попрацювати з виборцями у повній мірі й пообіцяв надалі приділяти більше уваги їхнім особистим проблемам.

Зрештою, закінчилося все тим, що, вдосталь накричавшись, всі якось швидко розійшлися та роз’їхалися.
Хочеться сказати, що подібна ситуація могла трапитися з кожним народним обранцем. За словами виборців багатьох округів, більшість навіть не знають про такі заходи, як звіт депутата. Тому більшість звітів відбулися в теплій обстановці колег та трьох, чотирьох виборців, яких сам депутат встиг запросити.
Залишається лише нагадати виборцям, що депутатські звіти періодично проходять по всіх округах, а наша газета їх анонсує.

Депутатам слід побажати плідної роботи, аби подібні ситуації не виникали.

Віктор АРТЕМЧУК
опубліковано в газеті №15 "Бучанські новини" від 20 березня 2007р.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Юннат
  • Юннат (448)
  • Гостi
  • 10 травня 2007 11:17
Я щось не пригадую, щоб ми обирали міську раду. Яке право мають ці люди представляти інтереси виборців, якщо Буча набула статусу міста. Міські ж депутати обираються за партійними списками. Нафік цих депутатів, що не забули наділити себе бучанською земелькою, а зараз воюють за наділи між вулицями Тарасівською та Вокзальною!

0