» » Ірпінь : відставка міського голови

Ірпінь : відставка міського голови

Ірпінський міський голова Мирослава Свистович отримала відставку від депутатів міської ради

Депутат Іван Колобов („Наша Україна”) повідомив про рішення попереднього спільного засідання декількох комітетів міської ради про винесення першим пунктом розгляду питання на сесії „Про дострокове припинення повноважень міського голови Мирослави Свистович”.

Під час обговорення депутатами, громадою міста кризи політичної влади в Ірпені головним закидом до роботи Мирослави Свистович була відсутність порозуміння та можливості співпраці депутатів з головою, а зрештою, і з виконкомом Ірпеня. З приходом до влади пані Свистович кваліфіковані міські кадри зміщалися з посад, по принципу: „немає людини – немає проблеми”. На звільнені місця приходили люди без досвіду та необхідного фаху.

Також депутати хотіли почути від голови відповідь на питання: чому досить тривалий час в Ірпені так і не сформовано виконком. На жаль, мер Свистович не відповіла на конкретні запитання, а вдалася до звинувачень 35-ти депутатів, які були обрані більш ніж 35-ма тисячами мешканців Приірпіння, на відміну від голови, обраної голосами десь біля 6-ти тисяч ірпінців.

Єдиним, хто став на захист Мирослави Свистович, був її чоловік – Михайло Свистович, депутат Київської обласної ради. Не позаздрити було Свистовичам, бо захищати себе від великого залу без аргументованих, суттєвих відповідей було неможливо.

Після годинного обговорення з приводу суттєвих претензій до голови, біля 11-ї години в зал засідання сесії ввійшли і стали в проході два десятки „бійців” з прапорами. Але сесія та процедура голосування проходила не звертаючи уваги на мітингові заклики “залітних” „бійців”, які іноді кричали: „Ганьба!”. Можливо, це єдине, що знали ці люди, прибулі невідомо звідкіля.

Рахункова комісія в складі трьох осіб, на чолі з депутатом Юрієм Романенко, спочатку вибрала колір бюлетенів для голосування, потім чітко провела голосування, з додержанням норм, передбачених законодавством. З 35 голосів депутатів, 30-ть - було віддано за відставку мера, а лише 5 - проти.

Присутній на сесії представник Секретаріату Верховної Ради повідомив присутніх, що сьогодні, на жаль, не врегульоване питання обмеження обов’язків виконуючого обов’язки міського голови, яким у даному випадку стає секретар ради Анатолій Мороз. Тому до виборів нового голови Ірпінської міської ради, виконуючи принцип неперервності будь-якої влади, пан Мороз має виконувати обов’язки голови міської ради в повній мірі.Вибори нового міського голови Ірпеня призначені ВР України на 17 червня 2007 року.

Віталій Іщенко
опубліковано в газеті №14 "Бучанські новини"
від 13 березня 2007р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.