» » Порозуміння між членами виконкому

Порозуміння між членами виконкому

Є порозуміння між Членами виконкому

15 лютого відбулось чергове засідання виконкому Бучанської міської ради

На порядок денний були винесені наступні питання:
1. Про результати ревізії виконання кошторису у відділі культури та спорту виконавчого комітету Бучанської міської ради за період з 1 січня 2004 року по 1 лютого 2006 року.
2. Про попередження фінансових порушень на підприємствах, установах, організаціях, що фінансуються або утримуються за рахунок бюджетних коштів.
3. Про встановлення надбавок лікарям Бучанської поліклініки.
4. Про надбавки працівникам ДЮСШ.
5. Про затвердження святкових заходів у лютому-березні 2007 року.
6. Про роботу Бучанського відділення міліції за 2006 рік.
7. Про роботу адміністративної комісії.
8. Про затвердження санітарно-оздоровчих закладів по Бучанській лісогосподарській дачі.
9. Про зняття аварійних дерев.
10. Про режим роботи торговельних закладів.
11. Про встановлення дорожніх знаків.
12. Про роботу інспектора держбудконтролю по виявленню та запобіганню самовільного будівництва.
13. Про роботу земельного відділу по виявленню та запобіганню самозахватів землі.
14. Про роботу відділу РАЦС.
15. Про розгляд житлових питань.
16. Про оформлення правовстановлюючої документації на квартиру.
17. Про включення житлового приміщення до числа службових.
18. Про надання службових житлових приміщень.
19. Про створення координаційної ради.
20. Про передачу паливно-мастильних матеріалів.
21. Про виділення коштів.
22. Про надання матеріальної допомоги.
23. Про розгляд питань опіки та піклування.
24. Про розгляд заяв з питань будівництва.

Хочеться відразу зазначити, що засідання виконкому проходило цього разу в надзвичайно діловому та напруженому режимі. Міський голова Анатолій Федорук досить прискіпливо й принципово поставився до підготовки документів, наданих на виконком. І це не дивно, адже міський статус Бучі зобов’язує до більш уважного ставлення до потреб городян.

Чи не найбільший інтерес викликав звіт про роботу бучанських правоохоронців. Начальник Бучанського відділення міліції Ярослав Липчей вкотре підняв чи не найболючіше для наших міліціонерів питання: за штатом відділення міліції нараховує 30 чоловік, а фактично працює - лише вісім. І це на тридцятитисячне населення міста! Мабуть, через відсутність кадрів, за звітний період, із 147 „злочинів загальнокримінального характеру”, скоєних у Бучі, розкрито лише 65. Хоча слід зауважити, що вбивства й злочини, пов’язані зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень, були розкриті. Найбільше злочинів - шістнадцять - розкрив лейтенант міліції Любомир Трушик.

Ярослав Липчей підняв ще одне вельми „пікантне” питання – про фінансування т.з. „Бучанської варти”, підрозділу, який мав складатися із добровільних помічників міліції (щось на кшталт ДНД радянських часів) і який було створено на Бучанському склозаводі під час останніх виборів. Але „Варта”, широко розрекламована в пресі, проіснувала лише... до кінця тих виборів. А потім про її примарне існування забули.

Серед питань, які розглядалися на виконкомі і яке, так би мовити, „зачепило” усіх присутніх стало питання про санітарну рубку дерев.

Про це та інші питання говорили й члени виконкому Сергій Василишин та Віталій Косенко:
С.Василишин
Порозуміння між членами виконкому

– Мені приємно, що члени виконкому з відповідальністю ставляться до всіх питань, які розглядаються на виконавчому комітеті.

В.Косенко

– Є порозуміння між членами виконкому. Я думаю, що вся робота виконкому направлена на покращення добробуту жителів міста й усіх питань, які стосуються містобудування.
Сьогодні мені припало до душі, як обговорювалися питання роботи відділу земельних ресурсів та відділу архітектури. Доцільно було підняте питання по організацію роботи відділу міліції. Сьогодні це дуже важливе питання. Просто соромно - вісім міліціонерів на місто. Та й то - до них неможливо додзвонитися. І в разі потреби не знаєш навіть до кого звернутися.

С.Василишин:
– Ще одне питання - вирубка дерев. Я б хотів, щоб у нашому місті це проходило по затвердженій процедурі, щоб служби виконкому, які задіяні в цій роботі, відповідально до цього ставилися.

В.Косенко:
– Я хочу, щоб у нас насаджувалось більше дерев, аніж вирубується.

С.Василишин:
– показувати це - не лише на папері...

В.Косенко:
– Потрібно розробити програму для кожного підприємства, в якій би було зазначена кількість посадки нових дерев.

С.Василишин:
– Вірно. Це навіть необов’язково, щоб посадкою опікувалася лише лісогосподарча установа, а краще, щоб підприємства займалися цими питаннями.

В.Косенко:
– І ще. Необхідно знайти кошти, і це можливо, для організації лісового розплідника. І висадити там 5-10 тисяч дубів та сосен - не є великою проблемою...

Точка зору

Василь Яцюк,
член виконкому Бучанської міськради:
– Сьогодні робота виконкому була менш, так би мовити, формалізованою. Саме Бучанський міський голова Анатолій Федорук задав тон розмови. Звичайно, так і потрібно бути. Вимоги від усіх служб мають бути подвоєні. Адже статус міста зобов’язує до того. Те, на що ми раніше могли не зважати, пройти мимо, сьогодні члени виконкому, особливо керівники відділів міськвиконкому, повинні гостро зважати на будь-які негаразди в роботі. Працювати з подвоєною енергією та відповідальністю.
Сьогодні розглядалося багато актуальних питань. Усі вони життєво необхідні для міста. Але найбільше мене схвилювало питання „аварійних дерев”. Їх знімати потрібно, але в цьому повинен бути наведений лад. Позиція моя в цьому питанні незмінна - на одне зрізане дерево має бути посаджено п’ять нових. Мінімум! Через що ми й відхилили план лісогосподарчої установи на цей рік. Потрібно розробити комплекс дій. І схему насаджень нових дерев.


опубліковано в газеті №7 "Бучанські новини" від 23 лютого 2007 року
  0
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Патріот
  • Патріот (448)
  • Гостi
  • 26 лютого 2007 09:18
В.Косенко:
– І ще. Необхідно знайти кошти, і це можливо, для організації лісового розплідника. І висадити там 5-10 тисяч дубів та сосен - не є великою проблемою...


Був розплідник по вул. Шевченка, там зараз земля ця продана і і лісорозплідник корчується як чагарник!

...А ще яка показуха - в лісі травичку сіємо а на окраїнах Бучі не те що проїхати, - пройти не можливо через багноюку, справжнє болото а не дороги по окраїнах Бучі, ганьба вам владні структури Бучі, а ви себе вихваляєте ще й в інтернеті і в газетах, - самохвали angry

0
PPL

OFFline

  • PPL (9)
  • Користувачі
  • 26 лютого 2007 16:10
маємо те, що маємо!

0
Володимир
А як же вирішено питання "Про встановлення надбавок лікарям Бучанської поліклініки"? Чи й далі будуть працювати за 500грн?

0