» » В армії слухають музику «Eclipse»

В армії слухають музику «Eclipse»

Прапорщик: "Кто поедет на картошку?"
Два бойца делают шаг вперёд.
Прапорщик: "Молодцы орлы, остальные пойдут пешком!"


Увеличить картинкуВ наш час все менше людей йдуть служити в армію, вчитись захищати нашу неньку Україну, вчитись бути мужнім і рішучим. І по-справжньому, без всіляких ілюзій! Багато хто вважає, що спроможний здолати майже всі життєві перешкоди, враховуючи своє, точніше батьківське, фінансове становище. Можливо це і вихід, але ж життя непередбачуване…

Армія – школа реальності, нагода відчути себе, справжнього себе! Інша справа – державне фінансування та створення необхідних умов для проходження військової служби. В цьому питанні повинні бути використані нові підходи та стратегічні дії. Приємно те, що в деяких військових частинах (с часом таких стає дедалі більше) життя військовослужбовців значно покращилось. Без професійної армії не може бути процвітаючої країни. І це факт.

11 листопада, 2006 року гурт «Eclipse» зі своїм сольним виступом був запрошений до зразкової військової частини А 0565, що зовсім неподалік від нас – в смт. Гостомель. Саме в цей період закінчились тяжкі атестаційні випробовування для хлопців, які там служать. І з нагоди показу високих результатів, офіцерська команда частини нагородила своїх підопічних повноцінним святом, частиною якого став виступ гурту «Eclipse».

Увеличить картинку

Це були незабутні півтори години нашого виступу як для нас, так і для захистників нашої Вітчизни, судячи з того, як тепло і по-дружньому вони нас сприймали. Атмосфера склалася чудова, емоційні виплески з аудиторії якось по-особливому нас заводили. Всі залишились задоволеними. А це головне!

Після нашого виступу офіцерський склад запросив нас до святкового столу, де відбулась дружня бесіда, обговорення перспектив розвитку України, культурно-просвітницьке життя військовослужбовців, проблеми та здобутки української армії за останні роки.

Увеличить картинку

В нас залишились найпозитивніші враження від спілкування з цими людьми. Сподіваємось, що і в інших воєнних частинах такі мудрі, високоосвічені офіцери. Спати стало якось спокійніше.

Дякуємо Бучанському відділу культури за сприяння в організації концерту.
Інформація надана прес-службою групи «Eclipse» 
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
патріот
  • патріот (448)
  • Гостi
  • 18 листопада 2006 10:59
Молодца!

0
Daft Alex
  • Daft Alex (448)
  • Гостi
  • 19 листопада 2006 19:00
АААААААААА Натаха жги, блин не думал что увижу свою однокласницу тут)))

0