» » Група "Ренесанс" звітує : "Слов'янський Рок", 1 тур

Група "Ренесанс" звітує : "Слов'янський Рок", 1 тур

Група "Ренесанс" звітує : "Слов'янський Рок", 1 турЗвіт про фестиваль хочеться почати з виразу захоплення від зробленої роботи продюсерською агенцією "Музичний центр" та студією звукозапису "100% рекордс"!

Для груп було створено по-справжньому тепличні умови: кращої сцени, звуку, світла, організації, людських відносин годі було й чекати! Все було на найвищому професійному рівні...

Отже: Київ, Оболонь, розважальний комплекс "Дивосвіт", 21 жовтня, 10:00...

Саундчек... Справилися оперативненько, незважаючи на те, що звукорежисери "вилизували" кожен інструмент, мікрофон та підзвучку окремо. Звичних чекових проблем не спостерігалося... Інші групи були теж задоволені своїм звучанням, а ми прослухали та оцінили майбутніх конкурентів. Час до концерту минув непомітно...

16:00 Як завжди, такі заходи починаються із невеличким запізненням, тому затримка не здивувала ні нас, ні глядачів, яких було напрочуд мало: здалося, що вся рекламна компанія пішла коту під хвіст. Але потихеньку зал починав заповнюватися і атмосфера стала звичною для рок-концертів. Відкривали концерт "Ареал". Виявилося, що з хлопцями ми вже зустрічалися на одній сцені під час сейшену в місті Богуславі.

На власному досвіді знаємо, як важко "розігрівати" юрбу. Хлопці старалися, як могли, але ні мелодичні ритми, ні "вокаліст-вакарчук", ні рок-н-рольні кавери не змусили глядачів піднятися зі своїх місць. Це трохи стурбувало нас, адже наступним на черзі був "Ренесанс"...

"Романтик" розпочав наш виступ. Мабуть чого-чого, а рокового реггі від нас не чекали, тому перша композиція стала свого роду розкачкою для глядачів в залі. А вже наступний "Саркофаг" повернув їх до звичного хард-року і змусив підтягнутися ближче до сцени. Гіпнотизуючі промови "BBR"а між піснями заворожували публіку, немов удав Ка бандерлогів з відомої книги Кіплінга. Юрко професійно вів концерт: весело, цікаво та емоційно, і глядач не міг не відповісти взаємністю. Вже на наступній повільній композиції "Я один" на площадці танцювали пари, і, навіть, перехід на драйвову частину пісні не змусив їх припинити танок. А далі були сюрпризи-дебюти, два "свіжачки": "Троя" та "Під вербою". Спільнота зустріла їх привітно, дружно відгуцавши під сценою з десяток хвилин. Задоволеними від виступу залишилися як глядачі, так і організатори, а найголовніше - ми самі (адже це буває так рідко!).

Іншими учасниками першого дня фестивалю були "Трансформер", "Біла вежа" (ще одні знайомі по Богуславу) та "Моноліт". Найбільш якісними були виступи останніх двох команд, які представили публіці звичний для такого роду сейшенів "арійський рок". Натовп був у захваті: під сценою збільшилася кількість людей із "залізом" на одязі, а хлопці якісно відпрацювали свої програми, за що були нагороджені заслуженими оплесками.

Дякуємо всім причетним до свята! Адже як ще можна назвати такого роду дійство, проведене на найвищому рівні? Справжнє свято для учасників та глядачів! Просто супер!

p.s. За результатами першого туру фестивалю "Ренесанс" не потрапив до фіналу, але це анітрохи не засмучує нас, бо насолода від грандіозного шоу залишиться ще надовго в наших серцях. Трохи не виправдали наших сподівань прихильники рок-музики Ірпінського регіону, яких було не дуже багато на концерті. По секрету: глядачі могли вплинути на результати фестивалю. Мабуть гламурність ірпінських неформалів досягла свого піку, адже важко зрозуміти таке ігнорування БЕЗКОШТОВНОГО! якісного рок-концерту. Та пусте, все що не робиться - робиться на краще. Дякуємо тим, хто був поруч із нами! Ми відчували вашу підтримку! Ви - супер!

p.p.s. "Ренесанс" не складає зброю! Розпочалася підготовка до участі у збірці "Второе дыхание 4", що дасть нам шанс виступити у другому турі фестивалю "Слов'янський рок". Тож скоро зустрінемось!

Фотогалерея з місця подій
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
brisya

OFFline

  • brisya (21)
  • Місцевий
  • 18 листопада 2006 09:44
Бондаренко рулить! tongue А щодо роботи коректором - ти подумай... wink

0