» » Буча стане рівноправним партнером Ірпеню

Буча стане рівноправним партнером Ірпеню

“ОДНАКОВО ЛЮБЛЮ ВСІ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ РЕГІОНУ.
ПОДІЛІВ І ПРІОРИТЕТІВ МІЖ НИМИ НЕ РОБЛЮ“


Буча стане рівноправним партнером Ірпеню- Зараз Ви депутат Ірпінської міської ради, але працюєте й на теренах Бучі. Можна говорити про те, що почуваєте себе більше ірпінчанином або бучанцем?
- Почнемо з того, що народився я в Києві. А в силу своєї роботи, однаково люблю і Ірпінь, і Бучу, і Ворзель, і Гостомель, і Коцюбинське — адже очолюю підприємство, яке працює та обслуговує громади всіх цих населених пунктів. Моє завдання, як керівника, полягає в тому, щоб в першу чергу задовольнити потреби людей. Тому якогось поділу не роблю, пріоритетів немає.
Вийшло так, що я очолюю саме бучанську первинну організацію Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», тому, логічно, в тих процесах, що відбувалися на виборах, представляв, звичайно ж, більше Бучу.
А Ірпінська міська рада формувалася згідно нового закону за списками, в яких я йшов другим номером від «Батьківщини».

- Тобто, можна сказати, що у своїй роботі Ви керуєтесь принципом справедливості?
- Однозначно, це так.

- Як ви можете оцінити роботу, що ведеться Ірпінською міською радою? Є позитивні зрушення, конструктивні плани на майбутнє?
- Є очікування позитивних зрушень. На сьогоднішній день, відбувається процес спроби пристосування нової ради і нового міського голови. Цей процес ще не завершився.
В Ірпінській міській раді працюють компетентні люди. Я неодноразово мав можливість в цьому пересвідчитися. Вони мають своє бачення щодо розвитку міста та його перспектив і, що найголовніше, в них є бажання зробити все можливе, аби ті процеси, які відбуваються зараз в країні, знайшли своє втілення і в житті Ірпеня.
Стосовно ж нової команди виконавчої влади, то їй ще доведеться себе проявити.

- Якщо ж усе таки існують якісь принципові розбіжності в поглядах між радою та виконкомом, наскільки легко їм дійти згоди?
- У будь якому разі, є питання, в яких знаходяться спільні точки вирішення. Якщо погляди розбіжні — остаточну крапку ставить голосування.

- Що можна сказати з приводу сусідських настроїв Ірпеня та Бучі? Цих два міста співпрацюють, взаємодіють, чи все ж таки конкурують?
- На рівні жителів та рад Ірпеня і Бучі, я не бачу жодних проблем. Що стосується процесів розподілу і передачі майна, то вони перебувають у зародковому стані. Ірпінська міська рада ще влітку прийняла рішення про створення комісії, яка буде розглядати відповідні питання. А те, що до цього часу немає якихось конкретних результатів роботи, думаю, що вони активізуються ближче до нового року. З цього приводу я вважаю, що за стіл переговорів насамперед повинні сісти голови обох міст та виробити певні підходи, озброїти ними відповідні комісії, які, в свою чергу, й працювали б над вирішенням назрілих проблем.
Ще раз хочеться повторити, я не бачу якихось протиріч, адже скрізь живуть люди і їм немає чого ділити. Більше того, між Ірпенем і Бучею не існує навіть якогось певного кордону — одне місто плавно перетікає інше. Найголовніше, щоб жителям було комфортно проживати, а де саме — немає принципового значення

- Ви, окрім депутатської посади, ще й голова правління Ірпінського АТП №13250. Чи дозволяє Вам сучасний стан розвитку Бучі продуктивно функціонувати на цій території?
- Якщо точніше, то Гостомельське АТП №13250, адже наша юридична адреса в цьому селищі. Назва ж склалася історично.
Ми слідкуємо за динамікою розвитку нових мікрорайонів в Бучі. Крім того, у бучанського виконкому є й своє бачення розвитку транспортної інфраструктури міста.
Думаю, що по мірі здачі нових житлових будинків і заселення мікрорайонів, маршрутна сітка Бучі дещо видозміниться. Зокрема, організуються внутрішні бучанські маршрути, які зв’яжуть нові мікрорайони з точками «життєдіяльності міста». Мається на увазі, що забезпечиться підвезення людей до адміністративного центру, до медичних, торгових закладів тощо.

- Як депутат Ірпінської міської ради, чи хочете щось побажати жителям Бучі, на передодні Дня міста?- Звичайно. Я хочу привітати бучанців із святом і побажати, щоб Буча продовжувала слугувати прикладом для всього регіону, особливо в тих питаннях, в яких вона досягла найбільшого успіху — в плані благоустрою, взаємодії людей, ради, виконкому. Настав час, коли влада повинна повернутися обличчям до людей. І якщо в Бучі й це завдання буде реалізовано в повному обсязі, то всім нам можна брати приклад з цього міста!Людмила Гладська
газета "Бучанські новини" № 39 від 6 жовтня 2006р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.