» » Буча та індивідуальність

Буча та індивідуальність

“БУЧА ПОВИННА РОЗВИВАТИСЯ В ПРИСТОЛИЧНЕ МІСТО,
АЛЕ МАТИ Й СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ”


Буча та індивідуальністьПро соціально-економічний розвиток Бучі, станом на даний час, та можливі перспективи, розповідає заступник селищного голови Віктор Фальковський.

- Віктор Антонович, чи є зараз в Бучі нагальні проблеми, які потрібно вирішувати? Взагалі, можна сказати, що місто рухається вперед, розвивається?
- Звичайно, розбудова йде — це факт, але, можливо, не так швидко, як хотілося б. Насамперед, це пов’язано з об’єктивними причинами. З Ірпенем поки що не можемо владнати питання про передачу нам у власність закладів освіти. Міська рада ніби й прийняла відповідне рішення, але на руках його немає і наразі його виконують. В першу чергу це негативно позначається на школах, в яких проблеми з ремонтами та обслуговуванням. Ірпінь заклади освіти не фінансує, мотивуючи це й браком коштів, і тим, що вони вже не їм не належать. Хоча, зазначу, що відповідна процедура передачі не пройдена і юридично заклади освіти нам також не належать, ми не маємо права їх фінансувати. Звичайно, допомагаємо чим можемо, але ця робота не системна.

- Відомо, що й заклади охорони здоров’я Ірпінь повинен був передати нам. Яка ситуація з цими об’єктами?
- Щодо закладів охорони здоров’я, то Ірпінська рада визначилась в категоричній формі — не передавати їх нам. Наразі, опрацьовуємо питання по передачі комунального майна по службам водоканалу, тепломережі.

- Але ж певні домовленості по створенню в Бучі відповідних служб існують?
- Звичайно, є принципове погодження по створенню міського відділу міліції, створення відділення пенсійного фонду, відділу юстиції і державно-виконавчих служб. Також є згода створити БТІ у Бучі, вирішуємо питанням по створенню земельного управління і кадастрової служби.

- Над чим працюватимете найближчим часом, в якому напрямку прямуватиме Буча?
- Якщо брати розвиток селища в цілому, то це — активне житлове будівництво, розбудова логістичних центрів (складів) — закладів, які не забруднюють навколишнього середовища. В районі Заводської вже будується кондитерська фабрика, а поблизу інституту Скловолокна — хлібозавод. Тобто, можна говорити про те, що для бучанців створяться додаткові робочі місця, збільшаться надходження до бюджету. В такому напрямку, я вважаю, ми і повинні рухатися.

- Яким Ви бачите наше місто?
- Буча повинна розвиватися в пристоличне місто, але не «спальний» район Києва, а мати свою індивідуальність і неповторність.


Людмила Гладська
газета "Бучанські новини" №39 від 6 жовтня 2006р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.