Привокзальний сквер

Мабуть, чимало бучанців зазнають незручностей від своєрідного скверика біля вокзалу, який активно нагадує про себе в сезон дощів або навесні, коли сніг розтає. В цей час, досить таки привабливе місце перетворюється на своєрідне озеро-калюжу, що подекуди виходить із своїх “берегів” на проїжджі та пішохідні частини і тягнеться до привокзального мосту.

Неприємну ситуацію посилює і підтоплення громадського туалету, розташованого на цій території. Як наслідок — промоклі ноги, неприємний прілий запах, висока вологість та рій комарів, що вишукують собі поживу серед перехожих.

Громадяни неодноразово зверталися до нас з прохання написати про цю ситуації і зі шпальт газети донести, чи можливо виправити такий стан речей. Тож саме з цим питанням ми звернулися до працівників відповідних установ.

Як пояснив начальник Бучанського КЖЕП Василь Гетьманенко, ця ситуація зумовлена тим, що сквер розташований трохи нижче навколишніх тротуарів і доріг, тому і виникла своєрідна чаша, куди впадають дощові води. Крім того, мережі водопостачання, що проходять під землею даної території, мають пориви і потребують ремонту.

Як стало зрозуміло з розмови, засипати сквер землею та вирівняти таким чином територію не можна, адже в цьому разі існує ризик, що зелені насадження згодом почнуть гнити.

Який же вихід з положення? — поцікавилися у Анатолія Ковича, інспектора бюро по контролю за станом благоустрою в селищі Буча.

Увеличить картинку
“Згідно генерального плану розбудови привокзальної території, який передбачається затвердити, даний сквер буде реконструйовано і приведено у належний стан. Спочатку відремонтуються підземні комунікації, потім територія трохи підсиплеться землею — на 10-15 см. Крім цього, плануємо зробити для зручності тротуарну доріжку, яка проходитиме через сквер і, можливо, зону відпочинку з альтанкою та лавочками.

Після проведених робіт проблема підтоплення даної місцевості зникне”.
Як зазначив Анатолій Кович, приступити до цієї роботи планується вже найближчим часом, протягом місяця.

Тож, будемо сподіватися, що результати виправдають наші очікування.
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №27 від 14 липня 2006р.
вокзал
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 370 днів з дня публікування.
sila
  • sila (0)
  • Гостi
  • 15 липня 2006 13:07
прощай маленькая зелёная Буча ! crying
здравствуй город Буча ? sad

0
brisya
  • brisya (0)
  • Гостi
  • 19 липня 2006 10:58
Да прям уж там, прощай, зелёная! Не усё так пасмурно!

0
sila
  • sila (0)
  • Гостi
  • 19 липня 2006 14:16
brisya,
Цитата: brisya
Не усё так пасмурно

- ну незнаю.... это ж превратят весь парк в "уголок любителей пива", почему обязательно ставить пивнушки, торг.точки? почему нельзя просто "облагородить" парк, это будет как в Ирпене возле вокзала...... выстригли все нафиг.

0