» » Харків - "Музичний острів" - Фінал

Харків - "Музичний острів" - Фінал

Ох і весело було в Харкові! А починалося все не дуже...
За декілька днів до поїздки IRON-а спіткало лихо - підвернув ногу.
Ставилася під загрозу участь у фестивалі. Але за допомогою нетрадиційної медицини все ж вдалося стати на ноги.

Увеличить картинку
"Ренесанс" у колі харківських друзів!

Тож у неділю вранці вся група була в повному складі й грузилася в електропотяг Київ - Харків. Там зустріли ще одних учасників концерту - групу "АтмАсфера" (Київ).

Час у дорозі минув швидко: переглядали фільми та грали в покер (Tuner знову переміг!). До Харкова прибули в чудовому настрої, але, вийшовши з вагону, трохи стурбувалися похмурою погодою. Зустріли нас друзі, яких з кожною поїздкою до цього міста стає більше, і провели до парку Горького, де мав відбутися концерт. Саундчек був уже в розпалі, тому й ми не стали баритися й оперативно "почекалися".

Тим часом пройшов невеличкий дощик...
Припливу глядачів не спостерігалося...
Але нас це не турбувало...

Окремо слід відмітити роботу організаторів фестивалю. Мабуть, за невелику кількість участей у фестивалях саме в Харкові ми побачили найбільш професійний рівень організації: звукорежисери, техніки, адміністратори - усі спрацювали на "відмінно". І сцена була просто супер! "Ренесанс" не зговорюючись і в один голос забажав мати таку в нашому Ірпені! Дуже приємно брати участь у таких заходах, коли все на високому рівні! До виступу ми відпочивали в затишному парку та досхочу веселилися разом із харківськими друзями.

Увеличить картинку
Реклама вІд "Ренесансу": ось що зближує людей!

Інших учасників концерту майже не чули, от тільки хлопці з групи "Сухой остров" (Дніпропетровськ), що виступали перед нами, мені особисто дуже сподобалися: стильно і якісно відіграли - молодці! Прийшла й наша черга... Грали "Романтика", "Підманулу", "Я - один" та "Іванка-краснограя".

Виступили добре, от тільки Tuner на останній композиції вирішив повипендрюватися й побуцати на барабанах нових ритмів, чим нас примусив трохи понервувати. Стримана харківська публіка нас сприйняла непогано: і співали, і гарцювали. Ось тільки малувато було глядачів. Як на мене, у місті-мільйонері повинно бути більше любителів року! А далі була друга частина відпочинку в парку, ще більш весела та душевна...

Пам'ятаючи минулі пригоди з пошуками в Харкові закладів громадського харчування та враховуючи тимчасову інвалідність деяких учасників, було вирішено шукати щось поблизу. Поклалися на вибір місцевих аборигенів і "пошкандибали" до "Жили-были"! Одразу згадалося квн-івське "умерли-бумерли"! :-) Виявилося, що це звичайна кафешка з елементами фаст-фуду та майже повного самообслуговування. За допомогою дипломатії та кольорових бейджиків учасників фестивалю вдалося вмовити адміністрацію закладу дозволити нам зсунути столики та влаштувати нашу гамірливу компанію. Те, що вона була найшумнішою їм довелося переконатися одразу: сміялися і веселилися ми досхочу до самісіньких сутінків.

Увеличить картинку
Що робить з людьми рок-н-рол: колишні й нинішні військові!

А потім нас проводжали до поїзда. Як і зранку, небо влаштувало нам невеличкий дощик. Але реагувати на погодні зміни вже не було сил. Тому дорогу додому присвятили сну.

Ще раз дякуємо всім: організаторам, глядачам, старим та новим харківським друзям за гарне свято! Все було чудово! До нових зустрічей!


Інформацію надав : IRON
3 -2

www.renaissance.in.ua 
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Наташа
О.......... Так это же на заднем фоне наш географ!!!!!!!!!!!

Прикольный чел!!!!!!!!!!!

А какая у нас география была в школе!!!!!
Вы только можете позавидывать!!!!!!! smilesmilesmiletongue

0
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (53)
  • Місцевий
  • 5 серпня 2006 13:39
А в мене він ще й англійську викладав...

0