» » Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради - Василь Олексюк

Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради - Василь Олексюк

Василь Олексюк:
“ВБОЛІВАЮ ЗА НАШЕ МІСТО І НАМАГАЮСЯ ЗРОБИТИ СВІЙ ВНЕСОК У ЙОГО РОЗВИТОК”


Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради - Василь Олексюк- Ви депутат першого скликання і, мабуть, для більшості громадян нова людина, про яку хотілося б дізнатися більше. Тому розкажіть коротко про себе?
- Я народився в 1974 році в селищі Буча. З 1991 по 1997 рік навчався у Військовому інституті. Потім два роки проходив службу на офіцерських посадах, був заступником командира роти з виховної роботи, заступником командира по технічній частині. Після звільнення в запас рік працював вчителем військової підготовки і фізкультури в ЗОШ №4. З 1999 року працював в Бучанській селищній раді на посаді інспектора бюро по контролю за станом благоустрою. Звільнився в 2002 році, заснував юридичну компанію “Правник” і є її директором.

- Кожна людина усвідомлюює той момент, коли починає перейматися та цікавитися долею рідного міста. Наскільки виваженим для Вас був крок долучитися до політичного життя Бучі?
- Я займаюся і громадською роботою, адже за своєю суттю я активна людина і мені не байдуже, що робиться навколо мене, які зміни відбуваються у нашому житті, житті бучанців — це для мене близьке. Приміром, я був обраний президентом футбольного клубу Бучі. Як депутат входжу до постійної депутатської комісії і є заступником її голови з питань містобудування.
Я вболіваю за наше місто і намагаюся зробити свій внесок у його розвиток. Нехай він буде порівняно й невеликим, але ця частка також корисна у спільній справі — щоб Буча стала містом європейського зразка.
Моя життєва позиція — працювати. Адже я люблю свою роботу, із задоволенням спілкуюся з людьми.

- По якому округу балотувалися, і що, на Вашу думку, стало вирішальним фактором у здобутті перемоги? Крім того, як ви оцінюєте вибори, що минули і, зокрема, учасників виборчих перегонів на місцевому рівні?
- Я обраний депутатом по виборчому округу №8, що охоплює вулиці Енергетиків,6, 7, 8, 9, 10 та приватний сектор по вулиці Польовій.
Варто зазначити, що під час виборів на всіх без винятку дільницях конкуренція між кандидатами у депутати була дуже великою — чи не найбільшою з початку всієї місцевої депутатської практики. По кожному округу балотувалося як мінімум по сім чоловік, аби представляти інтереси певної громади.
Всі, хто висував свою кандидатуру, — поважні люди, розумні, можуть бути лідерами, мають власну позицію, кожен був готовим і здатним відстоювати інтереси селища та громади.
Але перемогти мала лише одна людина. І завдяки тій довірі, яку мені висловили люди на виборах, я маю можливість представляти інтереси громади від даного округу.
Своїм обранцям дуже вдячний і робитиму все можливе, аби виправдати їх очікування.

- Якою була Ваша передвиборча програма, і як вона реалізується?
- Першим пунктом в моїй передвиборчій програмі стояло питання про економічний розвиток і максимальне залучення інвестицій в селище, будівництво нових архітектурних форм та будинків тощо. Доцільність цього питання зумовлена тим, що Верховна Рада прийняла рішення про надання Бучі статусу міста обласного значення і природньо, що для розвитку інфраструктури потрібні інвестиції та виконання певного обсягу робіт.
Стосовно конкретно мого округу: ще одним з пунктів програми було покращення благоустрою прилеглих територій, заміна дитячого майданчика, який на той час мав незадовільний стан.
Ще один проблемний дитячий майданчик розташований між будинками вулиць Енергетиків, 6 та Енергетиків, 8, роботи по якому, я сподіваюся, також найближчим часом будуть виконані. Хотів би звернути увагу громадськості на те, що люди часто самі винні у деяких негараздах. Адже дорослі не завжди розуміють різницю між дитиною віком три роки, яка може гратися на цьому майданчику і дитиною, якщо ще можна так її назвати, 15-16 років.

- Які питання найчастіше хвилюють Ваших виборців?
- Зазвичай, як і до кожного депутата, громадяни звертаються з питаннями загального побутового характеру. Це і складання акту обстеження матеріально-побутових умов, іноді якісь внутрішні суперечки між людьми. Якщо є така можливість, намагаюся допомогти, раджу, як вийти з даної ситуації або ж до кого можна звернутися, щоб її вирішити.

- Де знаходиться Ваша громадська приймальня?
— Її адреса вул. Енергетиків, 2 — в приміщенні товариства юридичної фірми “Правник”. Двері завжди відкриті для всіх бажаючих. Людей готовий приймати в будь-який час, якщо в них на те виникає потреба.

підготувала: Людмила ГЛАДСЬКА
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Nick

OFFline

  • Nick (21)
  • Місцевий
  • 29 червня 2006 16:32
wink

Che za chasiki u chuvaka? rolex? tongue

1
Патріот
  • Патріот (448)
  • Гостi
  • 5 вересня 2006 16:41
Але яке ж кидалово Ваш ПРАВНИК)) angry

0