Охорона і раціональне використання земель » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Охорона і раціональне використання земель

Охорона і раціональне використання земель

ПРОГРАМА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

"ОХОРОНА І РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ"

Дана програма спрямована на реалізацію державної політики у сфері екології, підтримання природного середовища на належному рівні. На сьогоднішній день в селищі Буча ведуться роботи спрямовані на покращення стану наших вулиць, парків, площ, але недостатньо уваги приділяється питанням землеустрою. Враховуючи, що селище Буча знаходиться в зоні зелених насаджень, має просторі паркові зони, доречно було б використовувати навколишнє природне середовище з користю для населення, поліпшуючи ґрунтозахисні системи, створюючи захисні зелені смуги, терасуючи найбільш забруднені території, створюючи зелені масиви, здійснюючі інші заходи щодо охорони земель.

МЕТА ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ
Метою програми є виконання робіт щодо відновлення земель, якщо це відбулося не з вини власників і користувачів земельних ділянок, будівництво та реконструкція протиерозійних, гідротехнічних і протизсувних споруд, меліоративних систем, реалізація заходів щодо охорони земель навколо об'єктів поводження з відходами, що використовуються для їх збирання, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів, які перебувають у власності територіальних громад; впровадження заходів щодо використання та охорони земель і підвищення родючості ґрунтів; впровадження ґрунтозахисної системи, рекультивація порушених земель та відновлення родючого шару ґрунту під час проведення робіт, пов'язаних з порушенням земель; впровадження заходів, пов'язаних зі створенням захисних лісових насаджень, терасування територій селища; поліпшення малопродуктивних земельних угідь, проведення обстеження ґрунтів, заходи з озеленення селища та виконання інших землевпорядних робіт тощо. Основні завдання програми викладено в додатку 1 (див. у газеті "Бучанські новини" №23 від 16.06.06р.).

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Виконання програми дасть можливість створити відповідні умови проживання мешканцям селища за рахунок підтримання в належному стані навколишнього середовища, озеленити селище, привести до ладу відповідні земельні ділянки з метою їх використання за цільовим призначенням, створити меліоративні та протиерозійні системи, які нададуть можливість більш продуктивного використання землі; сформувати програми землеустрою на майбутні роки завдяки проведенню належного обстеження ґрунтів селища тощо.

ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ
Програма розрахована на один рік та діє до 01.01.2007року. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, спеціального фонду, в тому числі власних надходжень бюджетної установи, функціями КФКВ 200200 "Охорона та раціональне використання земель".


завідувач відділом обліку та звітності
К.О.КАРПЕНКО

опубліковано в газеті "Бучанські новини" №23 від 16.06.2006 року
Назад 1 2 Дальше
4 -2

Коментарів: 5
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Партизан
 • Партизан (448)
 • Гостi
 • 19 червня 2006 14:45
Зелені насадження - це те, що "насадили".
Більшу ж частину досі зеленої зони Бучі складає природний ліс з доволі ендемічними властивостями.
Той факт, що у програмі не звучить згадка про ліс, свідчить про його сумну долю в недалекому майбутньому.
Доки усіляки поліпшувачі трясуть перед очима людей своїми недолугими програмами, спритні хлопці гасають лісом з пилками, утворюючи все нові галявини під палаци для Людей. Фактично, всім із самого початку абсолютно байдужа ідея охорони земель. Те надзвичайне різнотрав'я і величезна кількість грибів та ягід, що спостерігалася в бучанському лісі ще в 70-і, вже ніколи не відновиться. А показушне вдосконалення шляхом насадження дерев і кущів - велика дуля в кишені.

0
administrator

OFFline

 • administrator (327)
 • Адміністратори
 • 19 червня 2006 15:20
м-да... десять лет назад в "ближнем" лесу (т.е. за кладбищем), я не раз видел и дикого кабанчика, и лося, а сколько аистов было... а теперь бегаешь на тренировку как-будто в парк отдыха - без мусорки angry

0
Партизан
 • Партизан (448)
 • Гостi
 • 20 червня 2006 16:12
Році у 87-у, біля піонертабору "Лісовий" серед білого дня на мене вискочив молодий кабанчик. Це було досить несподівано, тому і лячно.
А в травні-червні у лісі була така кількість лісових квітів, що їх аромати вчувалися здаля. Особливо великі ділянки були покриті конваліями. Траплялися зайці. За птахів я мовчу взагалі.
І ось цей чудовий ліс ці, даруйте, заброди (серед них нема жодного уродженого бучанця) називають зеленими насадженнями і збираються їх "поліпшувати".

0
Патріот
 • Патріот (448)
 • Гостi
 • 8 вересня 2006 15:02
Так, побалакати можна, а от діяти..???
Н а "Сайті" чи то "Порталі" вихваляють
Толяна, який все вирубує і вирубує
ще й гектарчик лісу захопив біля клубу
(пожарка). адміни коменти всі постирали
а поговорити кожен може
БУЧАНЦІ ПОВСТАНЬТЕ!!! angry

0
administrator

OFFline

 • administrator (327)
 • Адміністратори
 • 8 вересня 2006 16:23
Цитата: Патріот
адміни коменти всі постирали
а поговорити кожен може


- в статье ясно указан источник - пожалуйста, претензии к авторам статьи.
- коменты удалил - и объяснил, почему, если это были ВАШИ коменты, то это ВАШИ проблемы - регистрируйтесь.

Цитата: Патріот
БУЧАНЦІ ПОВСТАНЬТЕ!!!


- получишь, панове, пожизненный бан, по всем АйПи адресам, которыми уже засветился.

Повторного предупреждений и объяснений не будет

0