» » Маленькі радощі життя

Маленькі радощі життя

Маленькі радощі життя

Днями у дитячому садочку «Козачок» проходив останній етап конкурсу маленьких талантів серед вихованців дитсадків ірпінського регіону. Дітки, що брали участь у ньому виконували пісні, танцювали, читали вірші.

Увеличить картинку Оцінювало виступи поважне журі у складі семи чоловік:
Голова журі – Г. С. Заєць (спеціаліст відділу освіти).
Члени журі – Н.О.Шкарпітко (завідуюча міським методичним кабінетом), В.О.Шумейко (голова ради профспілки працівників освіти), О.К.Вижга (хореограф Бу-чанської школи мистецтв), Л. В. Волошина (методист Центрального будинку культури), Л.П.Судай (методист міського методичного кабінету), Г.А.Опанасюк (методист Бучанського відділу культури).

До речі, оцінювались не тільки здібності маленьких виконавців, а й робота викладачів, які займаються їхнім вихованням. Особисто я на такого типу заході був присутній вперше, хоча й проводяться вони кожного року. Так от враження просто незабутні і передати їх словами неможливо - це треба бачити і чути. Я, наприклад, якби оцінював, то мабуть не зміг би виділити когось кращого. Усі виступи були вражали, протягом концерту посмішка не сходила з мого обличчя.

Увеличить картинку Розповісти про конкурс я запросив одного з організаторів і голову журі, спеціаліста відділу освіти Ірпінської міської ради – Галину Степанівну Заєць:
- Галино Степанівно, яка основна задача сьогоднішнього конкурсу?
- Основною метою є виявлення у маленьких діток талантів, здібностей, для того щоб допомогти розвивати їх у певному руслі і надалі.


Увеличить картинку - А як давно його започатковано, наскільки я знаю він щорічний?
- Справа у тому, що я працюю на своїй посаді тільки три роки і він увесь цей час проводився, мені здається, що він існував завжди. Кожного року навесні, коли природа прокидається від зимової сплячки, дошкільнята з усього ірпінського регіону збираються і демонструють свої таланти.


Увеличить картинку - Скажіть, а як саме оцінюються конкурсанти, вони отримують якісь дипломи, грамоти, чи може дитсадки нагороджуються якимись відзнаками?
– Так, дітки отримують грамоти й дипломи, їхні виховательці теж. Звичайно, і на визначення рейтингів дошкільних закладів цей конкурс теж має вплив. Та перш за все - це можливість виявити творчі задатки у дітей в такому ранньому віці.


Увеличить картинку

Увеличить картинку

Увеличить картинку

Увеличить картинку
підготував: Віктор Артемчук
газета: "Бучанскі новини" №17 від 5.05.06
ДНЗ Козачок
  1
Коментарів: 0
Додати коментар