» » Звернення Анатолія Федорука

Звернення Анатолія Федорука

Я вдячний багаточисленній групі підтримки, яка чимало зробила для того, аби виборці мали змогу ознайомитися з моєю програмою дій, яку заплановано виконати протягом майбутніх п'яти років.
Вдячний і моїм суперникам - кандидатам на посаду селищного голови, які, на відміну від минулих років, виявили в період передвиборчих перегонів у більшості випадків тактовність і витримку.
Їхні програми будуть належним чином вивчені, а усі ділові пропозиції враховані.
Вже зараз, за результантах вражень, можна сміливо говорити про те, що вибори в селищі, не зважаючи на твердження деяких політиків, загалом пройшли спокійно, були створені умови для вільного волевиявлення бучанців.
На всіх виборчих дільницях вибори відбулися і визнані дійсними: обрано 35 депутатів, 13 з яких обрано повторно. Ці люди вже раніше проявили себе в роботі ради з позитивного боку. На даний час ще зарано говорити про якісний склад ради, але з впевненістю можна заявити: теперішній депутатський склад ради минулому в прагненні робити добро, розбудовувати наше місто не поступиться.
Закінчився час обіцянок, потрібно розпочинати роботу по виконанню передвиборчих програм.
Мої прихильники чимало зробили для того, щоб донести до кожної сім'ї передвиборчу програму як документ контролю за виконанням взятих обов'язків.
Вважаю, що було б справедливим, коли б кожен депутат вручив виборцю свою програму як боргове зобов'язання.
Шановні друзі! Не варто забувати, що вперше в історії селища виконання наших програм відбуватиметься в таких складних умовах: Постановою Верховної Ради України від 9 лютого 2006 року наше селище віднесене до когорти міст обласного значення, що не може не позначитися на економічному і культурному розвитку Бучі в умовах нового статусу.
Шановні друзі! Буду перед вами чесним: відчуваючи радість з того, що селище набуло нового статусу, мене не полишає й відчуття тривоги щодо майбутніх структурних змін. І лише одне, що мене втішає - надія на вашу підтримку. І тому гасло "Збудуємо місто разом" - не лише гарні слова, а й заклик до активних дій.
Гадаю, що не кожен з нас знає, як і яким чином можна досягти в житті нашого міста високих державних стандартів в галузі охорони здоров'я, освіти, культури, промисловості, торгівлі тощо. Ми маємо лише 9 місяців для того, аби скористатися ними для забезпечення перехідного періоду, періоду напруженої праці, втілення в справи й свідомість кожного з нас того нового, що й визначає ці високі стандарти.
Успіх справи, звичайно ж, залежить і від того, якою буде влада в нашій країні. На виборах Київщина відповіла на поклик долі й часу мільйонами голосів за створення коаліції демократичних сил.
І все ж, варто пам'ятати, що, крім нас самих, ніхто нам нічого не зробить, хоча, звичайно, чимало залежить і від діяльності керівництва країни по створенню необхідних умов для розвитку місцевого самоврядування.

Тож, будьмо гідними представниками нашого часу.

Анатолій ФЕДОРУК,
Бучанський
селищний голова
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.