» » Просвітицька кампанія: Як знизити ризик інфікування коронавірусом?

Просвітицька кампанія: Як знизити ризик інфікування коронавірусом?

У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ КИЇВЩИНИ РОЗПОЧАЛАСЬ ПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ «ЯК ЗНИЗИТИ РИЗИК ІНФІКУВАННЯ КОРОНАВІРУСОМ?»


Турбота про людей, передусім, про дітей та молодь, охорона їхнього здоров’я і життя – одне з першочергових і найважливіших завдань органів державної влади.

З цією метою Урядом України розроблено Національний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2020 року № 93-р.

Як зазначають у Департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації до Національної інформаційної кампанії «Як знизити ризик інфікування коронавірусом?» долучилася і система освіти Київської області. Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області розпочали у закладах освіти області просвітницьку кампанію.

Фахівці органів управління освітою та Головного управління Держпрожспоживслужби розпочали проведення зустрічей у школах, інформування батьків відбувається і через соцмережі та спільноти.

Керівникам закладів освіти доручено забезпечити проведення протиепідемічних і профілактичних заходів, інформування батьків, учнів, педагогів про цю хворобу, шляхи її попередження, рекомендації, як убезпечити себе від зараження коронавірусом; оформити тематичні куточки «Коронавірус: профілактика інфікування та поширення».


1 0

#coronavirus медицина грип
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.