» » » Месенджер WhatsApp припиняє на смартфонах із застарлим ПО

Месенджер WhatsApp припиняє на смартфонах із застарлим ПО

Месенджер WhatsApp припиняє працювати на мільйонах смартфонів по всьому світу з наступного року.«З 1 лютого 2020 року будь-який iPhone, що працює на iOS 8 або на старішій версії, не підтримуватиме WhatsApp, а також будь-який пристрій на Android із версією 2.3.7 або більш ранньою версією», - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, користувачі цих операційних систем вже будуть не в змозі створити нові облікові записи WhatsApp або повторно підтвердити існуючі акаунти.
Крім того, WhatsApp відкликає підтримку всіх телефонів Windows з 31 грудня 2019 року - того ж місяця, коли Microsoft припиняє підтримку своєї ОС Windows 10 Mobile.

Це пов'язано з тим, що додаток завершує функціонування на старих iPhone і телефонах із застарілою операційною системою (ОС) Android, а також гаджетів з ОС Windows Mobile.

У компанії пояснили, що WhatsApp більше не займається розробкою оновлень для цих операційних систем, оскільки планує зосередити зусилля на "мобільних платформах, які використовує переважна більшість людей".
0 0

Про це повідомляє Daily Mail 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.