» » » В Україні створюють онлайн-систему моніторингу послуг ЦНАПів

В Україні створюють онлайн-систему моніторингу послуг ЦНАПів

Наразі в Україні працює понад 800 ЦНАПів, і їх кількість постійно зростає. "Мінцифра" працює над тим, щоб послуги у ЦНАПах надавались якісно, робота була ефективною, а їх клієнти були задоволені.Для цього ми створюємо онлайн-систему моніторингу послуг ЦНАПів.
З нового року запускаємо у тестову експлуатацію цифровий моніторинг якості послуг ЦНАПів.

Для цього інтегруємо програмне забезпечення, на якому працює документообіг ЦНАПів, у портал ДІЯ і таким чином отримуємо інформацію у реальному часі.
Остаточний перелік показників оцінки роботи ЦНАПів ще у розробці. Але, ми хочемо дізнатись про результативність, своєчасність та професійність надання адміністративних послуг, зокрема:

- Які послуги потребують покращення
- Що заважає у деяких випадках наданню послуг і як це виправити
- Що саме потрібно зробити, щоб покращити обслуговування
- Що зробити для оптимізації роботи ЦНАПу у кожному конкретному випадку


Окрім того, ми створюємо реєстр публічних послуг на порталі Дія.
Таким чином наша команда, що працює над оптимізацією та цифровізацією адміністративних послуг, отримуватиме інформацію для створення аналітики і прийняття зважених рішень.
👉 А громадяни зможуть не тільки у реальному часі на порталі Дія отримувати важливу для них інформацію про послуги від держави, а й матимуть змогу після відвідин ЦНАПу дати оцінку обслуговуванню та залишити побажання – електронна форма для відгуку буде надсилатись безпосередньо на смартфон клієнта.

На початку ми будемо моніторити близько 170 найпопулярніших послуг і почнем пілотний проєкт з ЦНАПів, що підключені до системи «Вулик». Щоб розширити нашу роботу, закликаємо усіх розробників ПЗ для документообігу ЦНАПів приєднуватись до нас та підключатись до порталу Дія.
1 0

Міністерство цифрової трансформації України 
ЦНАП
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.