На Київщині до кінця жовтня триває місячник добровільної здачі зброї » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » На Київщині до кінця жовтня триває місячник добровільної здачі зброї

На Київщині до кінця жовтня триває місячник добровільної здачі зброї

Жителі регіону можуть як роззброїтися, так і отримати дозвіл чи перереєструвати зброю на себе і володіти нею вже на законних підставах.Зазначимо, що особи, які добровільно здають небезпечні предмети до поліції – звільняються від кримінальної відповідальності, відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України. Натомість, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі на строк до семи років.

Поліція регулярно проводить такі заходи з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухонебезпечних предметів, а також профілактики злочинів, пов’язаних з її використанням.

Загалом, із початку місяця громадяни здали 240 одиниць вогнепальної зброї, з яких 39 – незареєстровані. Також, 80 пристроїв для відстрілу гумовими кулями та понад дві з половиною тисячі набоїв, серед яких були набої армійських зразків та часів Другої світової війни.

Поліція Київщини нагадує: в разі знахідки підозрілого предмету, ні в якому разі не чіпати його та не намагатися принести самостійно, а негайно повідомляти на «102».


0 0

Поліція Київської області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.