Забруднення повітря: Гончарук прокоментував повідомлення про небезпечну для здоров’я ситуацію в Києві » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Забруднення повітря: Гончарук прокоментував повідомлення про небезпечну для здоров’я ситуацію в Києві

Забруднення повітря: Гончарук прокоментував повідомлення про небезпечну для здоров’я ситуацію в Києві

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував поширені в соцмережах повідомлення про надзвичайно високий рівень забруднення повітря.

За словами Гончарука, наразі уряд розбирається з цією ситуацією. Про це він заявив під час сьогоднішнього брифінгу.Попередньо мені доповіли, що, за офіційними нашими даними, у нас в повітрі нічого аномального не спостерігається, — зазначив прем'єр, додавши, що якість повітря перебуває в межах гранично допустимої концентрації й аномального перевищення рівня небезпечних частинок у повітрі не спостерігається.


Невдовзі Кабмін офіційно прокоментує цю ситуацію, запевнив прем'єр.

В останні дні сервіси зі спостереження за забрудненням повітря демонстрували значне зростання цих показників. Так, сервіс Windy.com показував, що за забрудненням повітря монооксидом вуглецю (CO) значна частина території України у вихідні зрівнялася з індустріальними регіонами Китаю.

Сервіс AirVisual показував, що загальний індекс забруднення повітря в Києві становив понад 160 одиниць за норми від 0 до 50. При такому рівні забруднення фахівці радять зачиняти вікна, а на вулицю виходити в захисних масках.

Сьогодні, за даними цих сервісів, рівень забруднення в Україні значно зменшився, проте продовжує залишатися підвищеним на значній частині територію.Ймовірною причиною виникнення цієї ситуації може бути спалення опалого листя, а також пожежі на торфовищі в Обухівському районі Київської області, котрі призвели до значного задимлення.


За спалення сміття чи опалого листя в Україні передбачені штрафи на суму від 340 до 1 тис. 360 грн для громадян та від 850 до 1,7 тис. грн для посадових осіб.

0 0

горит торф в Ирпене
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.