"Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » "Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення

"Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" знизила ціну на природний газ для населення на умовах положення про накладення спеціальних зобов'язань (ПСО) на 4,9% або на 220,88 гривень/тис. куб. м до 4 272,76 гривень/тис. куб. м (без ПДВ та вартості транспортування) на жовтень.


Про це йдеться в повідомленні "Нафтогазу".

"Жовтнева ціна на газ для населення та інших споживачів, які отримують газ за ПСО, знизилася на 4,9% порівняно з рівнем вересня і становитиме 4 272,76 гривень/тис. куб. м. Хоча ціни газу на європейському ринку вже істотно збільшилися порівняно з річним рівнем, регульована ціна газу в Україні визначається за формулою, яка відображає ринкові ціни з двомісячним відставанням"
.

У компанії повідомляють, що з квітня ціна на газ для населення на умовах ПСО знизилася на 32%.

При цьому в "Нафтогазі" зазначають, що невикористаний газ, придбаний за програмою "Газовий запас" споживач зможе повернути постачальнику після закінчення зимового періоду і кошти за невикористаний газ повернуться споживачам в повному обсязі.

"Також споживач має можливість оплатити газ за рахунок зменшення свого газового запасу, звернувшись до продавця. Всі постачальники, які взяли участь в акції, підтвердили готовність надати клієнтам можливість розрахуватися за рахунок зменшення передплачених обсягів за ціною газового запасу", - підкреслили в компанії.

"Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення на умовах ПСО на 3,4% до 4 493,64 гривень/тис. куб. м на вересень.

посилання:www.ukranews.com
0 0

тариф
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.