» » » В Україні скасовано перехід на зимовий та літній час

В Україні скасовано перехід на зимовий та літній час

27 жовтня українці вже за традицією перейдуть на зимовий час, перевівши стрілки годинників на годину назад. Але до літнього часу наша країна вже не повернеться. wink


Про це вказує скріншот розпорядження про переведення годинника, який розмістив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка в Facebook .

"Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" на території України 27 жовтня 2019 о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується літній час із переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад", - йдеться в постанові.

Згідно з документом, на території України встановлено час другого часового поясу з додаванням однієї години. Постанова набуде чинності з дня її опублікування.

Як зазначено в пояснювальній записці, щорічне переведення годинників на зимовий та літній час викликає так званий часовий стрес і негативно впливає на психологічний та фізичний стан людини, а це призводить до вагомих витрат порівняно з незначною економією електроенергії.


1 4

законодавство
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.