Столичний метрополітен: В продажі Kyiv Smart Card ст. "Хрещатик" та "Академмістечко" » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Столичний метрополітен: В продажі Kyiv Smart Card ст. "Хрещатик" та "Академмістечко"

Столичний метрополітен: В продажі Kyiv Smart Card ст. "Хрещатик" та "Академмістечко"

На станціях метро "Хрещатик" та "Академмістечко" підключенні автомати з продажу Kyiv Smart Card."Гаряча" лінія проекту 044 366 55 55
https://transport.kyivcity.gov.ua/

Нагадаємо, що жетон виводиться з обігу та з 30 жовтня не буде функціонувати як платіжний засіб.

е-Квиток стає ще доступнішимТри місяці до повної відмови від паперових квитків та жетонів у громадському транспорті. Тому саме час придбати свою KYIV SMART CARD! Тим паче, що зробити це стало ще легше.

У КП "Київський метрополітен" почалося підключення технічних комплексів для купівлі, поповнення транспортних карток та придбання одноразових QR-квитків. Перші автомати вже працюють на станціях "Хрещатик" та "Академмістечко". Таким чином, після підключення усіх 207 приладів придбати картку можна буде на будь-якій станції метро, а з часом - і на зупинках громадського транспорту!

Крім того, як і раніше, купити транспортну картку можна у касах на 10 станціях метро: «Хрещатик», «Театральна»,«Майдан Незалежності», «Акедеммістечко», «Лісова», «Арсенальна», «Теремки», «Видубичі», «Сирець» та «Почайна».


Приєднуйтеся до киян, які вже 37 мільйонів разів скористалися е-Квитком у громадському транспорті. Це зручно, безпечно та економно.
1 0

Kyiv Smart Card метрополітен
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.