Податкова: Деклараційна кампанія вийшла на фінішну пряму » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

» » » Податкова: Деклараційна кампанія вийшла на фінішну пряму

Податкова: Деклараційна кампанія вийшла на фінішну пряму

Податкова: Деклараційна кампанія вийшла на фінішну пряму

Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області нагадує громадянам, які у 2018 році отримали доходи, з яких не сплачені податки, про необхідність подання податкової Декларації про майновий стан і доходи та сплати податку до бюджету, оскільки це є їх конституційним обов’язком.


Громадяни зобов’язані включити суму отриманих доходів до загального річного оподатковуваного доходу за звітний 2018 рік і не пізніше 02 травня 2019 року подати річну декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.
Безкоштовну консультацію щодо заповнення податкової декларації та бланки декларації Вам нададуть у податкових інспекціях за місцем реєстрації.

Для Вашої зручності працює електронний сервіс ДФС «Електронний кабінет платника», через який податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді, не відвідуючи податкову.
Детальна інформація щодо порядку заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та форма для її заповнення розміщені на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2019 .

Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua або через веб-портал ДФС України: https://sfs.gov.ua/.

За попередніми підсумками деклараційної кампанії 2019 року до Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області було подано 860 декларацій на загальну суму доходу 148989,3 тис. грн., визначено податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб в сумі 1398,6 тис.грн Найбільшу кількість декларацій подано громадянами, які отримували дохід у вигляді спадщини та дарування подано 65 декларації, сума доходу склала 10987,9 тис. гривень. За наслідками цьогорічної деклараційної кампанії 13 мільйонерів подали податкову декларацію про отримані доходи у 2018році. Вони задекларували 38841,2 тис.грн. доходу.
Шановні громадяни! Декларацію про майновий стан та доходи Ви маєте подати до 02 травня 2019року до Ірпінської ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області за адресою - м.Ірпінь,вул Шевченко-2а, Центр обслуговування платників Ірпінської ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київської області .

Довідки за телефоном - 045-97- 60-026
1 0

Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області 
декларування доходів
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.