Укрзалізниця: Масштабні нововведення в функціоналі онлайн-сервісів » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Укрзалізниця: Масштабні нововведення в функціоналі онлайн-сервісів

Укрзалізниця: Масштабні нововведення в функціоналі онлайн-сервісів

Укрзалізниця суттєво розширить функціонал онлайн-сервісів для пасажирів і для тих, хто замовляє перевезення вантажуУкрзалізниця у найближчий час збирається значно розширити вже наявний функціонал онлайн-сервісів, які створені для клієнтів української залізниці – для пасажирів і для тих, хто користується перевезеннями вантажу. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

За словами Кравцова, вже у 2019 році клієнти зможуть замовити через інтернет групові перевезення пасажирів, зробити замовлення місця для людей з інвалідністю, а також замовити перевезення авто у вагоні-автомобілевозі.

Крім цього, планується також запровадити так званий "лист очікування", коли пасажир буде оперативно отримувати повідомлення про появу в продажу необхідних йому квитків. Це має зробити пошук квитків більш зручним процесом для пасажирів Укрзалізниці.

Сектор вантажних перевезень Укрзалізниці


Так, в Укрзалізниці планують проведення реінжинірингу процесу планування вантажних перевезень, що в майбутньому дозволить перейти від системи місячного планування до нової системи управління замовленнями на період фрахтового року.

Завдяки цьому нововведенню клієнти Укрзалізниці після впровадження змін зможуть самостійно керувати замовленнями та при цьому нести фінансову відповідальність.

Тим часом в Укрзалізниці розповіли, що у минулому 2018-му році близько половини від всієї кількості проданих квитків пасажири замовили саме через онлайн-сервіс компанії.

Купівля квитків на поїзд онлайн - зручна послуга, яка дозволяє не стояти довго в черзі, а замість цього вибрати квиток, не виходячи з дому. Очікується, що в майбутньому все більше українців будуть користуватися цією послугою і будуть все частіше купувати квиток в інтернеті, а не в касах.
0 0

www.rbc.ua 
вокзал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.