» » Військовий комісаріат: Наказ про Призов у березні-червні 2019 року

Військовий комісаріат: Наказ про Призов у березні-червні 2019 року

Ірпінсько-Бучанський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує


Військовий комісаріат: Наказ про Призов  у березні-червні 2019 року


ирпенский бучанский военкомат график работыНа військову строкову службу під час весняного призову-2019 планується залучити 780 призовників з Києва і 780 - з Київської області. Всього по країні планується призвати 18752 чоловік.
Для здійснення весняного призову в Києві та Київській області планується виділити 6 млн гривень.

Розпорядженням затверджується чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, обсяг видатків для проведення призову у квітні - червні 2019 року.

Згідно з текстом документа, підлягає відправці у війська:

з Київської області - 780 призовників, у тому числі до Збройних сил - 416,
Госспецтрансслужбу - 20,
Національну гвардію - 195,
Держприкордонслужби - 149;

з Києва - 780 призовників, у тому числі до Збройних сил - 423, Госспецтрансслужбу - 20,
Національну гвардію - 190,
Держприкордонслужби - 147.


Призову на строкову військову службу підлягають громадяни з 1992 року народження по 1999 рік народження, які придатні до військової служби до виконання бойових завдань в зоні проведення ООС залучатись не будуть.

З метою організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2019 року:

Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову
службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України
у березні-червні 2019 року


Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» «Про військовий обов’язок і військову службу». Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» від 14 серпня 2008 року №402 (зі змінами), та директиви Генерального штабу Збройних Сил України від 03 січня 2019 року № Д-2 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які відслужили встановлені строки строкової військової служби, в 2019 році» на обласному збірному пункті буде проводитися контрольний медичний огляд призовників лікарями-фахівцями з метою визначення їх придатності до військової служби за станом здоров’я для попереднього відбору до режимних команд і навчальних частин починаючи з 01 березня 2019 року.

Н А К А З У Ю:
1. З 01 березня 2019 року організувати та провести підготовку до призову громадян на строкову військову службу.
2. Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю за адресою: м.Буча, вул. Яблунська, буд.129 у визначений час, маючи при собі документи, що зазначені в повістці.

3. Явці на призовну дільницю Ірпінсько-Бучанського ОМВК для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, 1999 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 20 (двадцять) років, а також громадяни, які народилися у 1992-1999 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
4. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м.Ірпінь, м.Буча, смт.Ворзель, смт.Гостомель, смт.Коцюбинське, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військові комісаріати для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення їх своєчасного прибуття на призовну дільницю.
6. Громадян, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Військовий комісар Ірпінсько-Бучанського
об’єднаного міського військового комісаріату
майор
В.К.КОНДРАТЕНКО
3 0

Ірпінсько-Бучанський ОМВК 
військомат ОМВК
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.