» » Служба з надзвичайних ситуацій: В Київській області продовжує горіти трав’яний настил

Служба з надзвичайних ситуацій: В Київській області продовжує горіти трав’яний настил

Незважаючи на зимовий календарний період в Київській області продовжує вирувати стихія вогню по людській вині, внаслідок чого горить трав’яний настил.Лише 19 лютого в області відбулось одразу 9 випадків загорання трав’яного настилу на відкритій місцевості: в Іванківському, Бородянському, Макарівському, Вишгородському районах, Ірпінському регіоні та в Чорнобильській зоні відчуження.

Служба з надзвичайних ситуацій: В Київській області продовжує горіти трав’яний настил

Так, за минулу добу сталось два загорання трав’яного настилу лише в Іванківському районі – поблизу с. Пироговичі на площі 0,5 га та в смт Іванків на площі 4 га.

Всі пожежі вдалось швидко ліквідувати, проте не слід забувати про те, що в більшості випадків всі випадки виникають саме від необережного поводження з вогнем.

Хоча й рятувальники продовжують застерігати людей від випалювання сміття та сухої трави, проте люди часто нехтують такими порадами, що призводить до виникнення загорання та призводить до сумних випадків, як наприклад в с. Луб’янка, де 19 лютого відбулась жахлива ситуація – літня господарка вирішила випалити залишки сухої минулорічної трав’яної рослинності біля свого будинку, що призвело до трагедії. Через сильні пориви вітру вогонь швидко розповсюдився та існувала загроза загорання складування дров та поруч розташованих будівель.

Намагаючись самостійно загасити пожежу громадянка 1947 року народження отримала травми у вигляді опіків та була госпіталізовано каретою швидкою допомоги до лікарні.


Хоча ще не настав пожежно-небезпечний весняно-літній період, проте щодня Служба порятунку отримує повідомлення про загорання трав’яного настилу, що призводить до сумних випадків, які можна було б уникнути.

Саме тому рятувальники Київської області закликають громадян не нехтувати правила пожежної безпеки та утриматись від випалювання сухої трави та сміття, оскільки безпеки та життя залежить в більшості випадків від Ваших дій!
1 0

ГУ ДСНС України у Київській області, www.kyivobl.dsns.gov.ua 
мнс пожежа Бучанська ОТГ горит торф в Ирпене
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.