У Бучі в скандальновідомому ЖК пограбували 17 квартир » Бучанський міський Інтернет портал Новини міста Буча. Бучанські новини
» » У Бучі в скандальновідомому ЖК пограбували 17 квартир

У Бучі в скандальновідомому ЖК пограбували 17 квартир

8 лютого вночі сталося пограбування 17 квартир ЖК “Форест Ленд”.


За словами дописувачів в соцмережах, грабіжники виламували замки на дверях, вікна та балконні двері, дійшли до 4 поверху. Було вкрадено котли, радіатори, бойлери, варочні поверхні, духові шафи, ванни, інструменти і т.д.

Як відомо, будинки новоселів введені в експлуатацію більше двох років тому. Проте ні газу, ні електроенергії, ні води немає… Люди з дітьми за таких умов намагаються якось виживати.

Вони запевняють, що забудовник, який годував їх обіцянками, вже перестав виходити на зв’язок. Зі свого боку, прокуратура більше року затягує слідство.

У відчаї люди навіть писали відкритого листа на ім’я Президента України, щоб таким чином привернути увагу вищих посадовців держави та спільноти на дії осіб, яких вони підозрюють у махінаціях.

Жителі ЖК «Форест Ленд» упевнені, що у шахрайських схемах задіяні представники родини забудовника Андрія Немерюка, зареєстровані у Хмельницькому.
0 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
кримінал Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.