» » Призупиняється освітній процес у школах № 1-5, гімназія

Призупиняється освітній процес у школах № 1-5, гімназія

У зв’язку з перевищенням порогу інфекційної захворюваності та з метою запобігання поширення інфекції і негативного впливу на стан здоров’я учнів, з 12 по 15 лютого тимчасово призупино освітній процес у:
Бучанському НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.
У Бучанській СЗОШ І - ІІІ ст. № 5.
Гаврилівській ЗОШ І - ІІІ ст. № 8.


У зв’язку з перевищенням порогу інфекційної захворюваності (21 % від загальної кількості учнів закладу освіти) та з метою запобігання поширення інфекції і негативного впливу на стан здоров’я учнів, з 11 по 13 лютого 2019 року продовжено тимчасове призупинення освітнього процесу:
Бучанській ЗОШ І - ІІІ ст. № 1,
Бучанському НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст. " № 4,
Бучанській українській гімназії.

Усі інші заклади працюють у звичайному режиміУ зв’язку з перевищенням порогу інфекційної захворюваності (20 % від загальної кількості учнів закладу освіти) та з метою запобігання поширення інфекції і негативного впливу на стан здоров’я учнів, з 7 по 11 лютого тимчасово призупиняється освітній процес у Бучанській українській гімназії. Усі інші класи працюють у звичайному режимі.

Із 7 по 8 лютого тимчасово призупиняється освітній процес у 1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, 1-Е, 1-Є, 1-Ж, 2-В, 5-Б, 6-А, 9-В, 11-Б класах Бучанської СЗОШ № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Усі інші класи працюють у звичайному режимі.


У зв’язку з перевищенням порогу інфекційної захворюваності (22 % від загальної кількості учнів закладу освіти) та з метою запобігання поширення інфекції і негативного впливу на стан здоров’я учнів, з 6 по 8 лютого 2019 року тимчасово призупиняється освітній процес у Бучанській ЗОШ І - ІІІ ст. № 1.

У Бучанському НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." № 2 призупинено навчання у 1 класі.


У зв’язку з перевищенням порогу інфекційної захворюваності (24 % від загальної кількості учнів закладу освіти) та з метою запобігання поширення інфекції і негативного впливу на стан здоров’я учнів, з 5 по 8 лютого 2019 року тимчасово призупиняється освітній процес у Бучанському НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." № 4.У решті шкіл і садків - все у штатному режимі.
ЗОШ №4 освіта здоров'я
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.