» » » Державна служба зайнятості: зміни та новації в наданні послуг на ринку праці (відео)

Державна служба зайнятості: зміни та новації в наданні послуг на ринку праці (відео)

29 січня Державна служба зайнятості провела прес-конференцію на тему "Зміни та новації в наданні послуг на ринку праці"Організатор: Державна служба зайнятості (Центральний апарат).
Спікер: Валерій Ярошенко - в.о голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату).
Про новації в роботі Державної служби зайнятості, результати її діяльності за 2018 рік та пріоритетні завдання на 2019 рік.«Службою зайнятості запроваджено нову форму підбору кадрів роботодавцям на засадах рекрутингу. Це забезпечує індивідуальний підхід працівників до укомплектування кожного замовлення. У 2018 році суттєво збільшено базу вакансій, яка зросла на 10% до 1,1 млн. одиниць, що сприяло оперативному працевлаштуванню шукачів роботи. Усього ж упродовж минулого року забезпечено роботою 826 тис. осіб, що майже на 6% більше обсягів 2017 року».

Окрім цього, очільник служби наголосив на тому, що ринок праці постійно зазнає змін, саме тому в державній службі зайнятості запроваджено новий сайт з електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи. Наразі сайтом скористалися 1,1 млн. осіб, уже створено 87,5 тисяч електронних кабінетів шукача роботи та 93,1 тисячі електронних кабінетів роботодавця.

Не менш важливим кроком було запровадження «гарячої лінії» служби зайнятості.
0 0

www.dcz.gov.ua 
законодавство
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.