Газета «Бучанські новини»: Стартує Школа молодого журналіста » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Газета «Бучанські новини»: Стартує Школа молодого журналіста

Газета «Бучанські новини»: Стартує Школа молодого журналіста

У січні в редакції газети «Бучанські новини» стартує Школа молодого журналіста. Запрошуємо учнівську молодь, яка має бажання пізнати професію журналіста та навчитися азам журналістики.Ціль проекту ― ознайомити молодь з професією журналіста, навчити основам журналістської роботи. Під час проекту учасники дізнаються про механізми пошуку новин, методики роботи з джерелами інформації, юридичні та мовно-стилістичні аспекти роботи журналіста, секрети вдалої журналістської кар’єри та зможуть опублікувати свої перші матеріали у газеті.

Для участі у Школі молодого журналіста необхідно подати до 10 січня заявку учасника, у якій вказати: ім’я та прізвище учасника, вік, школу, де навчаєтеся, номер телефону для зв’язку.
Заявки на участь надсилати на електронну адресу [email protected] з поміткою в темі «Школа молодого журналіста» або на адресу редакції газети: 08292, м. Буча, вул. Києво-Мироцька 104-б.

Поспішайте! Кількість місць обмежена!
0 0

газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.