Українцям дозволили купувати валюту онлайн та через термінали » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Українцям дозволили купувати валюту онлайн та через термінали

Українцям дозволили купувати валюту онлайн та через термінали

З початку 2019 року в Україні почали діяти нові правила валютних операцій, згідно з якими українцям дозволили купувати валюту онлайн.Відповідне рішення Нацбанк ухвалив ще в червні 2018 року та дав банкам та фінансовим організаціям 6 місяців на підготовку до нових правил.

На скасування обміну клієнт матиме 15 хвилин.

"Національний банк надає можливість банкам та фінансовим установам проводити валютно-обмінні операції через платіжні пристрої. Після доопрацювання цими установами програмного забезпечення платіжного пристрою фізичні особи зможуть не тільки продавати, а й купувати готівку іноземної валюти з використанням цих пристроїв", - зазначали тоді в НБУ.

Фактичним дозволом на проведення таких операцій став дозвіл банкам оформлювати квитанції про валютно-обмінну операцію не лише в паперовій, а і в електронній формі.

Таким чином, відтепер обміняти гривні на долари, євро або іншу валюту можна у банкоматах та терміналах. Користувач матиме право протягом 15 хвилин здійснити зворотну операцію, тобто обміняти валюту назад. Якщо сума обміну перевищуватиме 150 тисяч гривень, доведеться заповнити особисті дані. Відповідні операції дозволено було проводити лише з готівкою. Більше читайте тут: https://tsn.ua/groshi/obmin-valyut-u-bankomatah-v-ukrayini-zapracyuvali-novi-pravila-valyutnih-operaciy-1274562.html
0 0

www.tsn.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.