У касах столичного метрополітену встановили банківські термінали » Бучанський міський Інтернет портал Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » У касах столичного метрополітену встановили банківські термінали

У касах столичного метрополітену встановили банківські термінали

Столична підземка у партнерстві з Укрсиббанком запустила в роботу банківські термінали у касах станцій. Тепер пасажири зможуть придбати та поповнити картку метро або проїзний квиток без використання готівки.
Період технічного налаштування триватиме з 13 до 24 листопада, після чого проект перейде в режим повноцінного функціонування.
Варто додати, що оскільки жетон виводиться з обігу, через термінали цей засіб оплати не реалізовуватиметься. Також допрацьовується функція запису MetroPass. Наразі вона доступна на станції “Кловська”.“Розширення можливостей зручної оплати проїзду разом з надійними партнерами - важливий напрямок розвитку якості послуги для нашого пасажира. Нагадаю, що київський метрополітен став 5-м у світі, де можна розрахуватися банківською карткою безпосередньо на турнікеті. За час проекту уже опрацьовано 40 мільйонів платежів”, - повідомив керівник столичної підземки Віктор Брагінський.

«Київський метрополітен – це головна магістраль столиці. Щодня мешканці Києва, гості міста та туристи швидко та зручно досягають своєї мети - добираються до місця призначення. UKRSIBBANK – як банк позитивних змін радий допомогти зробити поїздку в метро ще більш успішною та простою. Адже оплата банківською карткою це завжди швидко, зручно та безпечно», - зазначила Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, що київським метрополітеном щодня користується 1,5 мільйона пасажирів. За об’ємом перевезень він входить у топ-25 світових підземок.
0 0

КП "Київський метрополітен" 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.