» » ПрАТ "Київобленерго": До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

ПрАТ "Київобленерго": До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Шановний Споживач!
ПрАТ «Київобленерго» розпочало роботу по узгодженню обсягів очікуваного споживання електричної енергії на 2019 рік.
Нагадуємо, що відповідно до умов Договору про постачання електричної енергії споживач повинен надати ПрАТ «Київобленерго» відомості про обсяг очікуваного споживання електричної енергії на наступний рік не пізніше 1 листопада поточного року.
Обсяг очікуваного споживання електричної енергії на 2019 рік необхідно надавати для кожної площадки вимірювання з помісячним розподілом.

У разі ненадання споживачем відомостей про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році з помісячним або поквартальним розподілом у встановлений термін, розмір очікуваного споживання електричної енергії на наступний рік визначається оператором системи за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, та у відповідних періодах минулого року, які відповідають майбутнім періодам поточного року.

Звертаємо Вашу увагу, що обсяги очікуваного споживання повинні об'єктивно відображати прогнозоване споживання електроенергії або бути максимально наближеними до фактичних обсягів споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, та у відповідних періодах минулого року, які відповідають майбутнім періодам поточного року.

Обсяги очікуваного споживання електричної енергії не повинні перевищувати гранично допустиме споживання електричної енергії, визначене як добуток дозволеної до використання потужності та кількості годин роботи Споживача в розрахунковому періоді.
Враховуючи зазначене, просимо Вас своєчасно надати ПрАТ «Київобленерго» відомості про розмір очікуваного споживання електричної енергії на 2019р.


Повідомлення на офіційному сайті посилання >>
Київобленерго
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.