Підведення підсумків міжнародного проекту міст-побратимів » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Підведення підсумків міжнародного проекту міст-побратимів

Підведення підсумків міжнародного проекту міст-побратимів

Цього тижня розпочалася третя частина міжнародного проекту міст-побратимів Ірпінь і Борна “Допомагаємо один одному – спільно рятуємо людей, зберігаємо життя”, який здійснюється за підтримки німецької грантодавчої організації Engagement Global.

У рамках цього проекту відбувається обмін досвідом і спільні навчання рятувальників наших міст-побратимів”. Як відомо, дві навчальних поїздки Ірпінських рятувальників до Німеччини відбулися у червні-серпні цього року. А зараз рятувальники з Борна завітали до Ірпеня.

14 вересня відбулося підведення підсумків третього етапу міжнародного проекту, на якому було обговорено всі напрацювання та враження від подорожей як Ірпінськими рятувальниками, так і представниками м. Борна. Велику увагу приділили пріоритетам та доцільністю створення добровільних пожежних формувань відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 1 квітня 2014 року № 333-р «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування» в Україні.

Наприкінці заходу було наголошено на тому, що такі навчання і передовий досвід допомагають забезпечити надійний протипожежний захист об’єктів і врятувати найголовнішу цінність – людське життя.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.