» » » Нова поштова компанія відкриється в Україні

Нова поштова компанія відкриється в Україні

Нова поштово-логістична компанія Justin готується до запуску в Україні, почавши набір співробітників у відділення.Про це свідчить масове відкриття вакансій компанії в ряді обласних і районних центрів.

"Наші наміри - відкрити зручні відділення в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі. Буде багато робочих місць з гнучким графіком роботи, офіційним працевлаштуванням, доцільним навчанням, кар'єрними можливостями і своєчасною виплатою заробітної плати три рази на місяць", - йдеться у описі вакансій компанії.

Передбачається, що мережа відділень Justin відкриється в більшості магазинів торгової групи Fozzy Group (в таких мережах як Фора, Сільпо, Фоззі) та надаватиме послуги з прийому, видачі і відправленню товарів, а також ряд фінансових та інших послуг.

Компанія входить в холдинг Fozzy Group і планує реалізовувати послуги доставки за допомогою партнерської сервісу Автолюкс.

Нагадаємо, раніше співвласник Justin Юрій Авдиш повідомляв,що новий поштово-логістичний оператор буде працювати у більшості магазинів по всій країні.

Початкові інвестиції склали сотні мільйонів гривень, проте не назвав точної суми, як і процентного співвідношення володіння пакетом акцій, в той же час уточнивши, що компанія входить у холдинг Fozzy Group.
Інтерфакс-Україна 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.