Велодень у Києві відбудеться 19 травня. Приєднуйтесь до Бучано-Ірпінської колони » Бучанський міський Інтернет портал Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Велодень у Києві відбудеться 19 травня. Приєднуйтесь до Бучано-Ірпінської колони

Велодень у Києві відбудеться 19 травня. Приєднуйтесь до Бучано-Ірпінської колони

Це день, коли всі велосипедисти Києва збираються разом і можуть безпечно покататися центральними вулицями.Ми приїдемо на Європейську площу, щоб показати, що нас багато, ми нікуди не зникнемо, ми любимо і поважаємо своє місто, не хочемо втрачати час у заторах, дбаємо про екологію і власне здоров’я, розвантажуємо транспортну систему і цінуємо кожну хвилину справжнього життя. Своїм існуванням ми збільшуємо відсоток щасливих і свідомих людей.

Ми — повноцінні учасники руху, і для нас потрібно створювати безпечні умови. На жаль, ще не всі зрозуміли, що комфорт і зручності в місті має бути для людей, а не для машин. Це може видатись дивним, але, створюючи безпечну інфраструктуру для велосипедистів, місто заразом дбає про всі категорії мешканців, особливо тих, кому важко ходити по всіх тих східцях, неможливо їздити по поганому асфальту та небезпечно пересікати дорогу.

Велодень відбудеться у 12 раз. За ці роки в нас є певні результати. Велосипедна інфраструктура починає створюватись, хоча цей процес зустрічає багато перепон. Дійсно, багато людей не вірить, що вона нам необхідна.

Поїхали покажемо, що велосипедисти це сила, з якою варто рахуватися! ;)

В цей день ми можемо рухатись безпечно, бо у нас є дозволи, підтримка поліції, наших веломаршалів та Мотохелпу.

Святошинський район (+Буча, Ірпінь)
Маємо три точки збору: Буча, Ірпінь, Святошино.Буча:
Збір велосипедистів: Київська площа, фонтан
Час збору: 6:15, Час старту: 6:30
Фініш біля пам'ятника Шевченку, Ірпінь: 6:50

Ірпінь:
Збір велосипедистів: пам'ятник Шевченку, центр
Час збору: 6:45, Час старту: 7:00
Фініш біля Святошинської РДА: 8:15

Святошино:
Збір велосипедистів: Святошинська РДА, проспект Перемоги, 97 Час збору: 8:15, Час старту: 8:30
Фініш на Європейській площі: 9:45

Маршрут руху Святошинської колони: проспект Перемоги – бульвар Шевченка – вул. Володимирська – Софійська площа - Європейська площа. Супровід поліції.

Темп святковий, 15-17 км/год

Рух назад: перша група стартує за півгодини після прибуття в парк Муромець (приблизно 13:00), друга група - після закінчення розважальної програми (приблизно 16:30).


Приєднуйся до однієї з районних колон.

Приїжджай о 10:00 на Європейську площу. Бери чудовий настрій, друзів, родину, коханих, знайомся з новими чудовими людьми, катайся з нами по місту, розважайся і відпочивай у фінішній зоні.

Велодень - це НАШЕ свято! Це наша Боротьба! Це наша перемога! Разом знами на центральні вулиці своїх міст виїзжають велосипедисти всієї України.


Організатори акції: велоспільнота Києва, її друзі та партнери.
www.facebook.com/events/227764157774348

Акція не є політичною та проходить за сприяння КМДА.
0

велодень Буча Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.