1 квітня в Ірпені планують завершити опалювальний сезон. У Бучі ще тепло » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » 1 квітня в Ірпені планують завершити опалювальний сезон. У Бучі ще тепло

1 квітня в Ірпені планують завершити опалювальний сезон. У Бучі ще тепло

1 квітня 2018 року буде завершено опалювальний сезон в м.Ірпінь, селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське.


Відповідно до розпорядження Ірпінського міського голови від 29.03.2018 року №76 «Про завершення опалювального сезону 2017 – 2018 рр. в м.Ірпінь та селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське» у зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла, 1 квітня 2018 року буде завершено опалювальний сезон в м.Ірпінь, селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське.

«Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я згідно із заявами керівників таких установ, поданих з урахуванням Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу та в межах наявних фінансових призначень, погоджених з органом місцевого самоврядування», - йдеться у розпорядженні на сайті Ірпінської міської ради.

Бучу теплом забезпечує підприємство ПКПП "Теплокомунсервіс" (www.tkservice.com.ua). Працівники підприємства пояснили Бучанському сайту, що станом на 30 березня рішення про припинення опалювального сезону ще не прийнято.
1 1

Теплокомунсервіс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.