» » » Кафедра маркетингу та міжнародної торгівлі НУБіП України запрошує на навчання

Кафедра маркетингу та міжнародної торгівлі НУБіП України запрошує на навчання

Шановні абітурієнти!
Шановні батьки!


Сьогодні Ви стоїте перед вибором: який шлях обрати? Ви маєте різні мрії та уподобання, але у всіх у Вас одна спільна мета – здобути освіту, яка забезпечить Вам гідну оплату праці та улюблену роботу!


Тоді Вам до нас! Кафедра маркетингу та міжнародної торгівлі НУБіП (Національного університету біоресурсів і природокористування) України здійснює сучасну практичну підготовку висококваліфікованих спеціалістів за спеціальністю «Маркетинг» на денній та заочній формах навчання.
Конкурентоспроможність на ринку праці, комунікабельність, високий професіоналізм – ці якості має успішний випускник-маркетолог НУБіП України.

Маркетолог  – одна з найбільш перспективних і затребуваних спеціальностей в ринкових умовах; професія маркетолога належить до найбільш високооплачуваних в Україні та світі!
Підготовка магістрів проводиться за чотирма магістерськими програмами:
«Комерційно-посередницька діяльність»;
«Логістика»;
«Міжнародна торгівля»;
«Рекламний менеджмент».

Серед ключових переваг освітньої програми можна назвати:
- цікавий навчальний план, інтенсивне навантаження, високий рівень викладання і вільна творча атмосфера, що здатні задовольнити запити найвимогливіших слухачів; проходження практики у провідних вітчизняних та іноземних компаніях;
- стажування в провідних ВНЗ за кордоном; зустрічі з іноземними викладачами, дослідниками та відомими спеціалістами у царині маркетингу; поліпшення рівня володіння англійською мовою; цікаві екскурсії, культурно-просвітницька, спортивна діяльність та багато інших переваг.

Основні місця роботи, де можна працювати після закінчення навчання: вітчизняні та міжнародні підприємства та установи всіх галузей та секторів економіки, всіх організаційно-правових форм, всіх видів економічної та управлінської діяльності.

Випускник може працювати: приватним підприємцем, комерційним директором, начальником відділу маркетингу, маркетологом, маркетологом-економістом, арт-директором, керівником з логістики, менеджером з маркетингових досліджень, бренд-менеджером, маркетинговим аналітиком, event-менеджером; PR-менеджером, Інтернет-маркетологом, мерчандайзером, копірайтером, менеджером з продажу, менеджером з реклами, або закупівель, менеджером з питань комерційної діяльності та управління, медіапланером, консультантом з маркетингу суб’єктів господарювання, органів державного управління і місцевого самоврядування, а також викладачем університетів, інших ВНЗ, коледжів та ліцеїв.

Також на Факультеті аграрного менеджменту НУБіП України забезпечується підготовка фахівців за спеціальністю „Менеджмент” на денній та заочній формах навчання, у магістратурі здійснюється підготовка менеджерів за спеціалізаціями «Менеджмент ЗЕД», «Менеджмент організацій», “Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами”, «Адміністративний менеджмент».


Ми зацікавлені в особистісному зростанні та розвитку своїх студентів, а тому відкриті для новацій, роблячи процес навчання цікавим та простим.
Аби отримати актуальну для Вас інформацію, завітайте на День відкритих дверей нашого університету, що розпочнеться 29 березня о 10 годині.

Адреса кафедри : 
03041, Київ – 41, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус №10, кімната №401.
Тел.: (044) 527-80-04

Адреса факультету:
03041, Київ – 41, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус №10,
каб. 316: +38 044 527-80-81;
каб. 410: +38 044 527-80-80

Приймальна комісія: 
03041, Київ – 41, вул. Генерала Родимцева, 19, навчальний корпус № 1
+38 044 527-83-08; +38 044 258-42-63
[email protected]
  2
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.