Бучанський ЖКГ: Нові тарифи на вивіз твердих побутових відходів » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Бучанський ЖКГ: Нові тарифи на вивіз твердих побутових відходів

Бучанський ЖКГ: Нові тарифи на вивіз твердих побутових відходів

З метою підвищення якості послуг з вивезення твердих побутових відходів, приведення тарифів до рівня економічно обґрунтованих витрат, керуючись Постановою Кабінету міністрів України від 26.07.2006р. № 1010 „Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів” зі змінами та доповненнями, Постанови КМУ від 10.12.08р. № 1070 „Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів”, відповідно до законів України „Про житлово-комунальні послуги” та „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради № 713 від 19.12.2017р. затверджено тарифи на послуги по вивезенню твердих побутових відходів, що надаються КП „Бучанське УЖКГ”.

І група споживачів - вартість тарифу на вивіз твердих побутових відходів на одного мешканця приватного сектору - 18,76 грн. з ПДВ

ІІ група споживачів - вартість тарифу на вивіз твердих побутових відходів для бюджетних установ, фізичних осіб, об’єднаних в обслуговуючі кооперативи, ЖБК, ОСББ за 1 м.куб. - 121,02 грн. з ПДВ.

ІІІ група споживачів - вартість тарифу на вивіз твердих побутових відходів для комерційних організацій за 1 м.куб. - 145,67 грн. з ПДВ.


Дані тарифи вводяться в дію через 15 днів з моменту їх оприлюднення.
газета "Бучанські новини" від 5 січня 2018 року


Бучанський ЖКГ: Нові тарифи на вивіз твердих побутових відходів
0 0

КП "Бучанське УЖКГ" 
ЖКГ тариф
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.