» » Рятувальники провели збори серед керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

Рятувальники провели збори серед керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

Рятувальники ірпінського регіону провели збори з керівниками дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів


7 грудня в приміщенні відділу освіти Бучанської міської ради пройшли збори з керівниками дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. На зборах розглядались питання стосовно забезпечення пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, встановлення та прикрашання Новорічної ялинка, користування несертифікованими гірляндами. Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно дій при виникненні надзвичайних ситуацій, проведення швидкої евакуації учнів та персоналу, вжиття заходів для швидкої ліквідації горіння. Наприкінці заходів представниками Ірпінського МВ було наголошено на проведенні додаткових інструктажів з працюючим персоналом напередодні святкових заходів та дітей перед зимовими канікулами.


Заходи безпеки при святкуванні Новорічних та Різдвяних свят


Будьте обережні при проведенні новорічних свят!

 
Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та використання піротехнічних виробів, рятувальники Київщини звертаються до Вас з проханням: дослухайтесь корисних порад і це  допоможе Вам безпечно зустріти та провести новорічні та різдвяні свята.
 
При встановленні ялинки необхідно: 
- розмістити її на стійкій основі: на підставці, в посудині з піском, так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення, знаходилася на відстані не менше півметра від систем опалення, телевізорів, приймачів, магнітофонів, легкозаймистих матеріалів;
- гірлянди варто купувати у спеціалізованих крамницях, а не на ринках, де часто-густо зустрічається неякісний товар;
- для прикрашення ялинки застосовуйте електричні гірлянди тільки ліцензійного виготовлення;
лампи гірлянди закріплюйте надійно, бо при падінні від поштовху чи протягу вони можуть стати причиною пожежі;
- обов'язково перевірте справність електричного проводу, його ізоляцію;
- не слід прикрашати ялинку целулоїдними, паперовими та іншими легкозаймистими іграшками й прикрасами, ватою, марлею. І звичайно ж, не можна для прикраси використовувати свічки;
- якщо ж Ви помітили ознаки пожежі - не панікуйте. Спочатку подивіться, що горить. Якщо це гірлянда - негайно вимкніть її з розетки. Якщо ялинка вже запалала - беріть хутко ковдру, рядно, намочуйте їх у воді й накривайте ялинку або просто залийте її водою. Якщо ж Ви самі не в змозі справитися з вогнем – негайно викликайте пожежно-рятувальну службу за номером „101”. Повірте, професіонали Вам завжди допоможуть.
 
Під час використання піротехнічних виробів: 
- купуйте лише ліцензовані піротехнічні вироби;
- використовуйте їх відповідно до інструкцій, розміщених на виробі або на його споживчому пакеті;
- застерігаємо, що користування такими приладами в приміщенні категорично забороняється;
- звертаємо увагу батьків - пам'ятайте: в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися з такими іграшками.
Ірпінський МВ ГУ ДСНС 
освіта мнс
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.