» » Сьогодні – День Гідності та Свободи

Сьогодні – День Гідності та Свободи


Україна – країна нескорених!
21 листопада всі разом ми відзначаємо одне з молодих українських свят,яке має непросту історію .
Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети.
Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, шо спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.
Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини.
Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну- власне життя.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!
Слава Україні!
Героям слава!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук


Уже четвертий рік поспіль громада Бучі збирається з нагоди відзначення річниці Революції Гідності.
Революція Гідності – це новий термін, який визначає політичні та суспільні зміни в Україні .Чим була вона для кожного з нас? Кожен сам може дети відповідь на це питання. У першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності.До присутніх звернувся керуючий справами Бучанської міської ради Іван Морозов, який наголосив на важливості пам’ятати і єднатися довкола вирішення справ. І додав, що присутні на заході учні продовжуватимуть справи батьків.
Українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує довкола спільної мети.
Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, шо спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.
Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну власне життя.
Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.

А сотню вже зустріли небеса
Летіли легко, хоч Майдан ридав.
І з кров’ю перемішана сльоза.
А батько сина ще не відпускав…
Прес-служба Бучанської міської ради 
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.