Порядок денний пленарного засідання 28 сесії VII скликання 27 квітня (64 питання » Бучанський міський Інтернет портал Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Порядок денний пленарного засідання 28 сесії VII скликання 27 квітня (64 питання

Порядок денний пленарного засідання 28 сесії VII скликання 27 квітня (64 питання

Порядок денний пленарного засідання 28 сесії VII скликання 27 квітня 2017 року


1
Про організоване закінчення 2016/2017 навчального року та підготовку до проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах м.Буча.

2

Про роботу дошкільних навчальних закладів освіти міста в літній період

3

Про організацію роботи дитячих закладів відпочинку «Пришкільний табір з денним перебуванням дітей» в літку в 2017 року

4

Про проведення міського свята «Освітянські обрії» 18 травня 2017 року

5

Про проведення міського свята «Прощальний бал наш випускний» 1 липня 2017 року

6

Про розгляд протоколу засідання комісії з житлових питань №4/17 від 12.04.2017 року

7

Про скасування рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради «Про передачу квартири у власність №452/1 від 30.11.2016 року»

8

Про затвердження Порядку надання дозволу на розміщення об`єктів зовнішньої реклами
у місті Буча

9

Про розгляд звернення ПП «СКЕЙЛЗ»

10

Про охорону зелених насаджень і торфовищ від пожеж у 2017 році

11

Про облаштування світлофорного об’єкту в м. Буча, на розі вулиць Вокзальна та Інститутська

12

Про затвердження переліку дорожніх знаків та пристроїв примусового зниження швидкості, необхідних для встановлення на території міста Буча

13

Про створення штабу 10 зони територіальної оборони району №23

14

Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у квітні - травні 2017 року

15

Про видалення аварійних, сухостійних дерев та зелених насаджень

16

Про розгляд звернення ФОП Костіної К.З.С.

17

Про розгляд звернення ФОП Носачова Ю.М.

18

Про розгляд звернення ФОП Носачова Ю.М.

19

Про розгляд звернення ФОП Рибчуна І.В

20

Про розгляд звернення ФОП Шепель П.С

21

Про розгляд звернення грОгородніка О.С.

22

Про розгляд звернення Леськіва Василя Директора СШ «Каштан»

23

Про розгляд звернення Леськіва Василя Президента ВГО «Всеукраїнська федерація петанку»

24

Про передачу КП "Бучазеленбуд" Бучанської міської ради повноважень у сфері благоустрою міста

25

Про встановлення вартості деревини видалених дерев з метою її реалізації

26

Про визначення відновної вартості зелених насаджень для
м. Буча

27

Про надання дозволу на розміщення виставки-реконструкції в Бучанському міському парку та надання приміщення

28

Про затвердження кошторисної частини проектної документації «Капітальний ремонт водовідведення з улаштуванням дренажної системи зливної каналізації по вул.Яблунська в м. Буча Київської області» -657,254 тис.грн

29

Про затвердження кошторисної частини проектної документації «Реконструкція тротуару по вулиці комунальної власності Києво-Мироцька від №104а до №112 в м. Буча Київської області» -991,596 тис.грн

30

Про затвердження кошторисної частини проектної документації «Реконструкція перехрестя доріг комунальної власності між вул.Леха Качинського та вул.Інститутської в м. Буча Київської області» - 2755,868 тис.грн.

31

Про затвердження кошторисної частини проектної документації «Реконструкція тротуару по вулиці комунальної власності Воїнів -Інтернаціоналістів в м. Буча Київської області» - 1468,471тис.грн.

32

Про затвердження кошторисної частини проектної документації «Капітальний ремонт тротуарів по вул.Островського (від бульвару Б.Хмельницького до вул.Польова) в м. Буча Київської області » - 875,098тис.грн

33

Про затвердження кошторисної частини проектної документації «Капітальний ремонт проїжджої частини по вул.Островського (від бульвару Б.Хмельницького до вул.Польова) в м. Буча Київської області» - 1118,879тис.грн

34

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, бульв.Б.Хмельницького, 2, що надаються КП « Бучанське УЖКГ».

35

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 19, що надаються КП « Бучанське УЖКГ».

36

 Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 19а, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

37

 Про коригування тарифу на послугиз утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вулНове шосе, 17, що надаються КП « Бучанське УЖКГ».

38

Про коригування тарифу на послуги  з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 1, що надаються КП « Бучанське УЖКГ».

39

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 2, що надаються КП « Бучанське УЖКГ».

40

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 3, що надаються КП « Бучанське УЖКГ».

41

 Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 4, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

42

 Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 5, що надаються КП « Бучанське УЖКГ».

43

 Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 6, що надаються КП « Бучанське УЖКГ».

44

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 7, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

45

 Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 8, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

46

 Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 9, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

47

 Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 10, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

48

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 11, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

49

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканці багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 13, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

50

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 14, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

51

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 15, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

52

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 16, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

53

Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Енергетиків, 17, що надаються КП « Бучанське УЖКГ»

54

Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків, в тому числі соціально незахищених категорій, у літній період 2017 року

55

Про фінансування видатків на проведення заходів службою у справах дітей та сім`ї у травні – червні місяцях 2017 року

56

Про відібрання малолітньої Шаметько Каміли Камілівни, 2013р.н., із сім`ї

57

Про розгляд заяв гр.Мельник Ю.В., щодо проведення державної реєстрації народження її новородженої дитини (дівчинки)

58

Про визначення місця проживання малолітньої дитини Проценко Поліни Олегівни, 08.04.2011р.н.

59

Про фінансування видатків для проведення культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області

60

Про підготовку в проведенні заходів з нагоди відзначення Дня Конституції України

61

Про фінансування видатків для проведення культурно-мистецьких заходів з нагоди святкування у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

62

Про надання матеріальної допомоги (4)

63

Про надання одноразавої матеріальної допомоги

64

Про розгляд питань містобудування та архітектури
0

Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Umberto

OFFline

  • Umberto (1)
  • Нові користувачі
  • 4 травня 2017 21:56
переулок Б. Ступки с апреля нет света в переулке. отвественные за это дело люди отнекиваются ссылаясь на мнимый ремонт которого понятно что нет и не было никогда. Назвали Именем великого человека переулок так хоть свет включайте по ночам, то что он не заасфальтирован мы уже привыкли. Спасибо.

0